Referencje i opinie

Najlepszą oceną naszych działań są opinie zadowolonych klientów. Bardzo dziękujemy!


Dobry Remont
Facebook
go work
opineo.pl
Puertosiesta
trojmiasto.pl
Agata S.

Bardzo mi się podoba, projekt z charakterem, w moim guście 

Agata S.

Kacper

Własnie odebrałem od was mieszkanie. Wszystko przebiegło terminowo i bez szwanku, więc i opinia jest pozytywna.

Kacper

Nikodem

Mega ekipa! Panie z działu sprzedaży chyba pracują 24 godziny na dobę, bo na moje maile często odpowiadały nawet w nocy. To się nazywa profesjonalizm! Polecam Perfect Construction każdemu z was.

Nikodem

Paweł

Najlepsze jest to, że ciagle jestem wysyłany na szkolenia, które pozwalają mi się rozwijać, a do tego współpracuję z profesjonalistami na poziomie. Jeśli szukacie prawdziwych fachowców to bardzo dobrze trafiliście.

Paweł

Emilia

Najbardziej podobało mi się to, że dwukrotnie pojechałam z waszym projektantem oglądać ofertę dostawców i mogłam sama wszystko dotknąć i porównać. Tak to powinno właśnie wyglądać. Jesteście super! 

Emilia

Bartek

Jesteśmy zadowoleni z odnowienia naszego mieszkania, efekt jest naprawdę niezły. Nie znamy się na tego typu działaniach więc postanowiliśmy zaufać profesjonalistom i to była dobra decyzja.

Bartek

Walder

Perfect Construction to firma, której można zaufać, ja jestem bardzo zadowolony z efektu ich pracy i przeprowadzonego generalnego remontu i aranżacji przestrzeni.

Walder

Grzegorz B

Oboje z żoną jesteśmy zadowoleni z realizacji. Na początku było trochę małych problemów, ale udało się je pokonać i efekt końcowy jest zadowalający.

Grzegorz B

Jarek

Skorzystałem z żona z usług w marcu, minęły dwa miesiące i nic nam nie spadło na głowę :) a wnętrze jest na prawdę przemyślane i funkcjonalne.

Jarek

Asia

Moje mieszkanko w końcu zostało wykończone! Czas realizacji akurat sprawny, podłoga wygląda jak z katalogu, kolory płytek mimo, że nie byłam pewna podobają mi się. Polecam , bo warto.

Asia