Referencje i opinie

Najlepszą oceną naszych działań są opinie zadowolonych klientów. Bardzo dziękujemy!


Dobry Remont
Facebook
go work
opineo.pl
Puertosiesta
trojmiasto.pl
Michał

Perfect Construction to idealna firma dla każdego kreatywnego projektanta. Nic dodać nic ująć! Więc śmiało wysyłajcie swoje zgłoszenia do nich.

Michał

Piotr

Wróciłem pół roku temu z Londynu i szukałem pracy w zawodzie - teraz mam fajną pracę w zgranej ekipie i spoko atmosferze.

Piotr

Marek

Wykonuję dla P.C. kuchnie, szafy i zabudowy i jestem szczęśliwy, że mogę być częścią ekipy, która robi wszystko, by spełnić wszystkie życzenia klienta. Nie ma dla nas rzeczy, których nie da się wykonać, naprawdę czuję się zmotywowany do pracy. Zlecenia od firmy są częste i regularne, a wypłaty dostaję zawsze na czas. 

Marek

Natalia

Jestem zadowolona z pracy u was, zwłaszcza dlatego, że jestem traktowana indywidualnie i czuję się doceniona, a do tego zawsze w terminie dostaję wypłatę. Inne firmy powinny się od was uczyć, bo z tym płaceniem projektantom nie jest tak wesoło jak tutaj...

Natalia

T.

Pracuję dla Perfect Construction jako stolarz. Zawsze dostaję wysokie zaliczki, a płatności są realizowane w terminie. Godna polecenia firma.

T.

Ola

Nie wiem czy są aktualnie jakieś ogłoszenia o pracę u nich, ale z własnego doświadczenia wiem, że można spróbować się do nich zgłosić - może akurat się uda :-) Ja jestem związana z nimi od roku i nie mam na co narzekać.

Ola

Jan

Zawsze dostaję same ciekawe zlecenia - idealne miejsce dla każdego projektanta :-)

Jan

Aneta C.

Kolejny świetny projekt :)

Aneta C.

Bożena B.

Widać, że cała ekipa dała z siebie wszystko, widać profesjonalizm.

Bożena B.

Barbara K.

Całe mieszkanko to cudowne miejsce, bardzo nam się podoba, gratulacje.

Barbara K.