Referencje i opinie

Najlepszą oceną naszych działań są opinie zadowolonych klientów. Bardzo dziękujemy!


Dobry Remont
Facebook
go work
opineo.pl
Puertosiesta
trojmiasto.pl
Bartłomiej

Zatrudniają na stałe jak najbardziej także możesz śmiało się do nich zgłosić. Ja jestem zadowolony z pracy dla nich.

Bartłomiej

Kamila

Dostałam propozycję pracy w tej firmie i po przeczytaniu waszych relacji ze współpracy już się nie martwię o to, czy będą uczciwymi pracodawcami. Jestem już po odbyciu rozmowy i myślę, że się zdecyduję na bycie ich podwykonawcą:-)

Kamila

Adrian81

Pracowałem z nimi dwa lata i wszystko było ok więc możecie śmiało do nich aplikować.

Adrian81

Katarzyna P

Super firma

Katarzyna P

vviolaa

 jeżeli pracodawca widzi że się straszasz i wyrabiasz się z terminami, jesteś sumienna osobą to nie ma szans by spotkało cię coś złego, poza tym każdy pracodawca poszukuje osób odpowiedzialnych uczciwych i sumiennych, a kasa jaka pisaliście u nich jest warta starania

vviolaa

arnold

bardzo podoba mi się że firma Perfect Construction udziela się w takich dyskusjach na forum i robi to w ciekawy sposób, oryginalnie i ta otwartość mnie przekonuje żeby postarać się u nich o jakieś stanowisko pracy.

arnold

Kuba

Firma godna polecenia. Wszystko zgodnie z terminem i w bardzo przyjaznej atmosferze. Skorzystanie z PC pozwoliło zaoszczędzić dużo czasu, co było dla mnie bardzo ważne. Jakość wykonanej usługi oceniam wysoko. Mając możliwość bez wahania ponownie zdecydowałbym się na skorzystanie z usług PC. Zwróciłbym nieco większą uwagę przy doborze projektanta. Firma wykonała już dużą ilość projektów i na pewno każdy znajdzie coś dla siebie. Jednym słowem polecam!

Kuba

Kowale

Wykonywaliśmy z mężem wykończenie mieszkania - w zeszłym miesiącu zostało oddane. Jesteśmy bardzo zadowoleni. Projekt piękny i za nie duże pieniądze, ekipa solidna i właściwe bez żadnych komplikacji. Załoga naprawdę pomocna. Polecam wszystkim co chcą porządnie i bezstresowo wykończyć mieszkanie.

Kowale

Marcin

Polecam w 100 procentach ta firmę, duże doświadczenie, świetne oryginale i kreatywne pomysły, ludzkie i bardzo życzliwe podejście do klienta. Więc jeśli ktoś chcę ciekawe zaaranżować swoje cztery kąty to POLECAM!!!

Marcin

Olob

Ogólnie rzecz biorąc wszystko było ok- nie mam się do czego przyczepić,

Olob