Referencje i opinie

Najlepszą oceną naszych działań są opinie zadowolonych klientów. Bardzo dziękujemy!


BIG
Dobry Remont
Facebook
go work
krd
opineo.pl
Puertosiesta
trojmiasto.pl
Kamila

Dostałam propozycję pracy w tej firmie i po przeczytaniu waszych relacji ze współpracy już się nie martwię o to, czy będą uczciwymi pracodawcami. Jestem już po odbyciu rozmowy i myślę, że się zdecyduję na bycie ich podwykonawcą:-)

Kamila

Bartłomiej

Zatrudniają na stałe jak najbardziej także możesz śmiało się do nich zgłosić. Ja jestem zadowolony z pracy dla nich.

Bartłomiej

Katarzyna P

Super firma

Katarzyna P

Adrian81

Pracowałem z nimi dwa lata i wszystko było ok więc możecie śmiało do nich aplikować.

Adrian81

vviolaa

 jeżeli pracodawca widzi że się straszasz i wyrabiasz się z terminami, jesteś sumienna osobą to nie ma szans by spotkało cię coś złego, poza tym każdy pracodawca poszukuje osób odpowiedzialnych uczciwych i sumiennych, a kasa jaka pisaliście u nich jest warta starania

vviolaa

arnold

bardzo podoba mi się że firma Perfect Construction udziela się w takich dyskusjach na forum i robi to w ciekawy sposób, oryginalnie i ta otwartość mnie przekonuje żeby postarać się u nich o jakieś stanowisko pracy.

arnold

Kuba

Firma godna polecenia. Wszystko zgodnie z terminem i w bardzo przyjaznej atmosferze. Skorzystanie z PC pozwoliło zaoszczędzić dużo czasu, co było dla mnie bardzo ważne. Jakość wykonanej usługi oceniam wysoko. Mając możliwość bez wahania ponownie zdecydowałbym się na skorzystanie z usług PC. Zwróciłbym nieco większą uwagę przy doborze projektanta. Firma wykonała już dużą ilość projektów i na pewno każdy znajdzie coś dla siebie. Jednym słowem polecam!

Kuba

Kowale

Wykonywaliśmy z mężem wykończenie mieszkania - w zeszłym miesiącu zostało oddane. Jesteśmy bardzo zadowoleni. Projekt piękny i za nie duże pieniądze, ekipa solidna i właściwe bez żadnych komplikacji. Załoga naprawdę pomocna. Polecam wszystkim co chcą porządnie i bezstresowo wykończyć mieszkanie.

Kowale

Marcin

Polecam w 100 procentach ta firmę, duże doświadczenie, świetne oryginale i kreatywne pomysły, ludzkie i bardzo życzliwe podejście do klienta. Więc jeśli ktoś chcę ciekawe zaaranżować swoje cztery kąty to POLECAM!!!

Marcin

Olob

Ogólnie rzecz biorąc wszystko było ok- nie mam się do czego przyczepić,

Olob