Referencje i opinie

Najlepszą oceną naszych działań są opinie zadowolonych klientów. Bardzo dziękujemy!


Dobry Remont
Facebook
go work
opineo.pl
Puertosiesta
trojmiasto.pl
Jacek

Zakupiłem dwa mieszkania od dewelopera Inpro i skorzystałem z usług PC. Końcowy efekt prac oceniam bardzo dobrze. Praktycznie w obu mieszkaniach nie było żadnych poprawek. Nie mam powodów do narzekań.

Jacek

Piotr W

Przyjedziecie na remontowe-wykonczenie mieszkania do Stolicy ?

Piotr W

Marek

Usługi Perfect Construction polecił mi znajomy, który kupił kilka mieszkań pod inwestycję. Wraz z żoną długo szukaliśmy firmy, która pomogłaby nam w wykończeniu naszego wymarzonego mieszkania. Wstępne rozmowy odbyły się w przyjaznej atmosferze przy zachowaniu pełnego profesjonalizmu. Efekt końcowy był w 100% taki, o jakim marzyliśmy. Pomimo ciągłych zmian, które wprowadzaliśmy (a było ich trochę) mieszkanie zostało oddane w terminie. Cena usług ma pełne odzwierciedlenie w jakości wykończenia. Z czystym sumieniem polecam ofertę firmy Perfect Construction.

Marek

Paulina C

Było naprawdę super...Oby jak najwięcej takich pouczajacych warsztatów

Paulina C

Jolanta

7 miesiące temu wykończyli moje mieszkanie we wrezszczu. Do tej pory wszystko wygląda super. Jedyne ale to mogliby być ciut tańsi, jednak w dzisiejszych czasach za dobrze wykonaną pracę trzeba niestety dobrze zapłacić.

Jolanta

Grzesiek K

Wiem gdzie trzeba sie zglosic, gdy juz swinka bedzie pelna :)

Grzesiek K

Nikodem

Miałem okazję z nimi współpracować i byłem zadowolony z efektu.

Nikodem

Arek

Miałem przyjemność zlecić wykończenie mieszkania w tej firmie, otóż atmosfera i obsługa firmy na b. przyjemnym poziomie, tzn. ekipa bardzo elastyczna i naprawdę można się w każdej kwestii dogadać. W ofercie mnogość rozwiązań i możliwości, tyle jeśli chodzi o obsługę firmy bezpośrednio, bo akurat w moim przypadku, co nie jest regułą, były lekkie perturbacje z podwykonawcami, co wpłynęło na termin realizacji. Aczkolwiek nie miało to wpływu na jakość wykończenia oraz wszelkie niedogodności zostały mi zrekompensowane. Reasumując Pani szefowa stara się pozytywnie w każdej sytuacji załatwić sprawę i naprawdę można się z nią dogadać , no i oczywiście polecam :)

Arek

Adrian

Team Perfect Construction zajmował się moim nowym mieszkaniem, na który miałem pomysł od dłuższego czasu, projekt czekał tylko na realizację. Całe szczęście wszystko się udało i naprawdę jestem zadowolony z efektu.

Adrian

Dawidos

Miałem przyjemność z nimi współpracować i byłem bardzo zadowolony z danej mi możliwości. Mogłem robić to, co najbardziej lubię i wykazywać się swoją kreatywnością. Jestem na tak!

Dawidos