Referencje i opinie

Najlepszą oceną naszych działań są opinie zadowolonych klientów. Bardzo dziękujemy!


Dobry Remont
Facebook
go work
opineo.pl
Puertosiesta
trojmiasto.pl
Krystyna W

Dzięki za pomysły i inspirację

Krystyna W

Marek

Usługi Perfect Construction polecił mi znajomy, który kupił kilka mieszkań pod inwestycję. Wraz z żoną długo szukaliśmy firmy, która pomogłaby nam w wykończeniu naszego wymarzonego mieszkania. Wstępne rozmowy odbyły się w przyjaznej atmosferze przy zachowaniu pełnego profesjonalizmu. Efekt końcowy był w 100% taki, o jakim marzyliśmy. Pomimo ciągłych zmian, które wprowadzaliśmy (a było ich trochę) mieszkanie zostało oddane w terminie. Cena usług ma pełne odzwierciedlenie w jakości wykończenia. Z czystym sumieniem polecam ofertę firmy Perfect Construction.

Marek

Piotr W

Przyjedziecie na remontowe-wykonczenie mieszkania do Stolicy ?

Piotr W

Jolanta

7 miesiące temu wykończyli moje mieszkanie we wrezszczu. Do tej pory wszystko wygląda super. Jedyne ale to mogliby być ciut tańsi, jednak w dzisiejszych czasach za dobrze wykonaną pracę trzeba niestety dobrze zapłacić.

Jolanta

Paulina C

Było naprawdę super...Oby jak najwięcej takich pouczajacych warsztatów

Paulina C

Nikodem

Miałem okazję z nimi współpracować i byłem zadowolony z efektu.

Nikodem

Grzesiek K

Wiem gdzie trzeba sie zglosic, gdy juz swinka bedzie pelna :)

Grzesiek K

Arek

Miałem przyjemność zlecić wykończenie mieszkania w tej firmie, otóż atmosfera i obsługa firmy na b. przyjemnym poziomie, tzn. ekipa bardzo elastyczna i naprawdę można się w każdej kwestii dogadać. W ofercie mnogość rozwiązań i możliwości, tyle jeśli chodzi o obsługę firmy bezpośrednio, bo akurat w moim przypadku, co nie jest regułą, były lekkie perturbacje z podwykonawcami, co wpłynęło na termin realizacji. Aczkolwiek nie miało to wpływu na jakość wykończenia oraz wszelkie niedogodności zostały mi zrekompensowane. Reasumując Pani szefowa stara się pozytywnie w każdej sytuacji załatwić sprawę i naprawdę można się z nią dogadać , no i oczywiście polecam :)

Arek

Dawidos

Miałem przyjemność z nimi współpracować i byłem bardzo zadowolony z danej mi możliwości. Mogłem robić to, co najbardziej lubię i wykazywać się swoją kreatywnością. Jestem na tak!

Dawidos

Adrian

Team Perfect Construction zajmował się moim nowym mieszkaniem, na który miałem pomysł od dłuższego czasu, projekt czekał tylko na realizację. Całe szczęście wszystko się udało i naprawdę jestem zadowolony z efektu.

Adrian