Referencje i opinie

Najlepszą oceną naszych działań są opinie zadowolonych klientów. Bardzo dziękujemy!


Dobry Remont
Facebook
go work
opineo.pl
Puertosiesta
trojmiasto.pl
Ewa i Kamil

Jeśli miałbym coś napisać to na pewno że Perfect Construction wie o czym mówi. Mają naprawdę zgrany zespół. Wiedza i rozwiązania bez korzystania z pomocy internetu. Powiedziałbym nawet ,że co nie którzy chodząca żywa biblioteka . Nic podczas spotkania nie było tajemnicą ,Są elastyczni na tyle żeby znaleźć alternatywne rozwiązania. Cena jak cena. Za darmo nikt nie pracuje .W naszym przypadku cena indywidualna .Jeśli kogoś stać i ma czas na batalie z pseudo kafelkarzami czy też stolarzami proszę bardzo. Taniej wychodzi jednak raz a konkretnie od A do Z . Jesteśmy zadowoleni ze spotkań oraz ich rozwiązań tym bardziej ,że znaleźli dla nas czas podczas oblężenia na targach . Jesteśmy na tak !!!! W podziękowaniu również dobre słowo się należy. 

Ewa i Kamil

Grzesiek K.

Wiem gdzie trzeba się zgłosić, gdy już świnka będzie pełna :) 

Grzesiek K.

Iwona K.

Pragnę podziękować za perfekcyjne i terminowe wyremontowanie mieszkania , profesjonalizm i wychodzenie naprzeciw oczekiwaniom klienta to to czego oczekiwałam , mieszkanie jest piękne . Polecam bardzo

Iwona K.

Katarzyna P.

Super firma

Katarzyna P.

Krystyna W.

Dzięki za pomysły i inspirację .  

Krystyna W.

Magdalena Z.

Za tak niewielką kwotę efekt jest łał  

Magdalena Z.

Małgorzata L.

Piękne aranżacje, profesjonalne podejście do tematu, a do tego dzielą się wiedzą i podpowiadają. Z niecierpliwością czekam na kolejną edycję warsztatów! 

Małgorzata L.

Marlena J.

Co wy macie w tych głowach?! No... pytam się!!! Harrego Pottera?! To co robicie jest dla mnie czysta magią :) :) :) przemyślane, przestrzennie i świetnie zagospodarowane :)

Marlena J.

Monika B.

Jesteście genialni :) Nie mogę się doczekać, aż (mam nadzieję w niedługim czasie) zajmiecie się moim mieszkaniem :)  

Monika B.

Paulina C.

Było naprawdę super...Oby jak najwięcej takich pouczających warsztatów.

Paulina C.