Referencje i opinie

Najlepszą oceną naszych działań są opinie zadowolonych klientów. Bardzo dziękujemy!


Dobry Remont
Facebook
go work
opineo.pl
Puertosiesta
trojmiasto.pl
Asia

Moje mieszkanko w końcu zostało wykończone! Czas realizacji akurat sprawny, podłoga wygląda jak z katalogu, kolory płytek mimo, że nie byłam pewna podobają mi się. Polecam , bo warto.

Asia

Bartek

Jesteśmy zadowoleni z odnowienia naszego mieszkania, efekt jest naprawdę niezły. Nie znamy się na tego typu działaniach więc postanowiliśmy zaufać profesjonalistom i to była dobra decyzja.

Bartek

Cerim

Ekipa PC była odpowiedzialna za remont mieszkania, które dostałem po babci. Uwinęli się całkiem przyzwoicie i wygląda wszystko tak, jak sobie zażyczyłem. Polecam.

Cerim

Emilia

Najbardziej podobało mi się to, że dwukrotnie pojechałam z waszym projektantem oglądać ofertę dostawców i mogłam sama wszystko dotknąć i porównać. Tak to powinno właśnie wyglądać. Jesteście super! 

Emilia

Grzegorz B.

Oboje z żoną jesteśmy zadowoleni z realizacji. Na początku było trochę małych problemów, ale udało się je pokonać i efekt końcowy jest zadowalający.  

Grzegorz B.

Jarek

Skorzystałem z żona z usług w marcu, minęły dwa miesiące i nic nam nie spadło na głowę :) a wnętrze jest na prawdę przemyślane i funkcjonalne.

Jarek

Jarosław

Ta firma odnowiła mieszkanie, które dostałem w spadku. Teraz wygląda nowocześnie i elegancko. Tak trzymać! 

Jarosław

Kacper

Właśnie odebrałem od was mieszkanie. Wszystko przebiegło terminowo i bez szwanku, więc i opinia jest pozytywna.

Kacper

Kowale

Wykonywaliśmy z mężem wykończenie mieszkania - w zeszłym miesiącu zostało oddane. Jesteśmy bardzo zadowoleni. Projekt piękny i za nie duże pieniądze, ekipa solidna i właściwe bez żadnych komplikacji. Załoga naprawdę pomocna. Polecam wszystkim co chcą porządnie i bezstresowo wykończyć mieszkanie.

Kowale

Magdalena

Skorzystaliśmy z mężem, jeśli ktoś szuka porządnej ekipy to warto :)  

Magdalena