Referencje i opinie

Najlepszą oceną naszych działań są opinie zadowolonych klientów. Bardzo dziękujemy!


Dobry Remont
Facebook
go work
opineo.pl
Puertosiesta
trojmiasto.pl
Garbus

Robią u mnie aż się kurzy! Na razie wielki rozgardiasz, ale już duży plus za podejście, przygotowanie, zakup materiałów i inwencję twórczą, której mi brakuje

Garbus

Jarek

Każda realizacja inna, ale mają taki swój oryginalny styl, który da się rozpoznać :) Zdolni ludzie, nie ma co. Czapki z głów.   

Jarek

Kora

Fajnie zorganizowane z tymi pakietami. Ja wybierałam „premium” i wyszło super, naprawdę, na bogato! Zastanawiam się w takim razie jak bym wybrała ten „gold” :)

Kora

Kuba

Foty jak z jakichś ekskluzywnych katalogów. Chyba nie ma drugiej takiej firmy w Trójmieście. Już mnie nie dziwi czemu Perefect Construction zbiera takie opinie, bo widziałem mieszkanie szwagra po ich wyjściu. Rewelka!

Kuba

LKA

Tak sobie myślę, że Perfect Construction kończy erę panów „mietków”, którzy pili w pracy, robili fuchy, trzeba było po nich poprawiać. Z drugiej strony są nowoczesną firmą, która nie zdziera kasy z klientów tylko daje różne możliwości. Zdrowy kompromis i mega talent pracowników. 

LKA

Pan Włodek

Jako emeryt i człowiek starej daty, uważałem, że do remontu mieszkania muszę wziąć fachowców z 40 letnim stażem. Sąsiadka poleciła mi Perfect Construction, mówiła, że mają dobre opinie, ale miałem wątpliwości bo tacy młodzi to pewnie jeszcze wiele muszą się nauczyć. Coś mnie jednak podkusiło i dałem im szansę…No i muszę przyznać, mimo żem dziadek to się myliłem, bo wiedzy i doświadczenia mógłby im pozazdrościć niejeden budowlany dinozaur! Polecam! 

Pan Włodek

Rafał

Nienawidzę remontów, bo takie dotychczas miałem doświadczenia, że więcej było poprawiania po „fachowcach” niż pożytku. W przypadku Perfect Construction mimo dobrych opinii też się obawiałem, bo młodzi ludzie to myślałem, że mało doświadczenia, ale naprawdę mile mnie zaskoczyli. Przede wszystkim ekipa terminowa, dokładna, tak jak powiedzieli tak skończyli, ani dnia obsuwy. Uzgadniali ze mną każdy szczegół, a tam gdzie dałem im dowolność wyboru jeśli chodzi o materiały i styl wnętrza, trafili w moje upodobania w 100%. Nie wiem jak oni to robią, ale jestem pełen uznania.

Rafał

Tomasz 70

Polecam! Zanim skorzystałem, czytałem opinie o Perfect Construction w necie i postanowiłem, że ich wypróbuję. Teraz sam zostawiam swoja opinię, żeby zachęcić innych :)
Firma na medal! Z małej, ciasnej, nieustawnej kawalerki zrobili mi wygodne mieszkanie, w którym spokojnie mogą sobie żyć 2 osoby! Sam kombinowałem wcześniej jak to zrobić, ale to co oni wykonali przeszło moje najśmielsze oczekiwania. Profesjonaliści, artyści, czarodzieje!

Tomasz 70

Użytkownik 10/10

Super zgrany zespół, ludzie się lubią i lubią swoja robotę co widać po realizacjach. Miło się patrzy na głowy pełne pomysłów i energię przy wykonaniu. Moja opinia o Perfect Construcion jak najbardziej pozytywna, Daję im 10/10!

Użytkownik 10/10

Aneta S.

Nasze mieszkanie wygląda całkiem przyzwoicie- dostaliśmy to, o co poprosiliśmy, bez większych niespodzianek. Miejmy nadzieję, że wygląd szybko nam się nie znudzi i nie będziemy musieli za rok czy dwa zmieniać wszystkiego na zupełnie inny styl ;-) 

Aneta S.