Referencje i opinie

Najlepszą oceną naszych działań są opinie zadowolonych klientów. Bardzo dziękujemy!


Dobry Remont
Facebook
go work
opineo.pl
Puertosiesta
trojmiasto.pl
Marek

Wykonuję dla P.C. kuchnie, szafy i zabudowy i jestem szczęśliwy, że mogę być częścią ekipy, która robi wszystko, by spełnić wszystkie życzenia klienta. Nie ma dla nas rzeczy, których nie da się wykonać, naprawdę czuję się zmotywowany do pracy. Zlecenia od firmy są częste i regularne, a wypłaty dostaję zawsze na czas.

Marek

Michał

Perfect Construction to idealna firma dla każdego kreatywnego projektanta. Nic dodać nic ująć! Więc śmiało wysyłajcie swoje zgłoszenia do nich.

Michał

Natalia

Jestem zadowolona z pracy u was, zwłaszcza dlatego, że jestem traktowana indywidualnie i czuję się doceniona, a do tego zawsze w terminie dostaję wypłatę. Inne firmy powinny się od was uczyć, bo z tym płaceniem projektantom nie jest tak wesoło jak tutaj...    

Natalia

Ola

Nie wiem czy są aktualnie jakieś ogłoszenia o pracę u nich, ale z własnego doświadczenia wiem, że można spróbować się do nich zgłosić - może akurat się uda :-) Ja jestem związana z nimi od roku i nie mam na co narzekać. 

Ola

Ola

Chciałabym rozpocząć pracę w tej firmie na stanowisku projektanta, bo słyszałam o niej co nieco od znajomych, którzy zlecili im wykończenie mieszkania i byli bardzo zadowoleni. Mam trzyletnie doświadczenie w branży, mam nadzieję, że uda się dostać do ekipy, bo chciałabym tworzyć aranżacje na takim poziomie, jak powstają w Perfect Construction. (oglądałam zdjęcia na ich fb i naprawdę robią wrażenie!

Ola

Piotr

Wróciłem pół roku temu z Londynu i szukałem pracy w zawodzie - teraz mam fajną pracę w zgranej ekipie i spoko atmosferze.

Piotr

T.

Pracuję dla Perfect Construction jako stolarz. Zawsze dostaję wysokie zaliczki, a płatności są realizowane w terminie. Godna polecenia firma. 

T.

Viola

 Jeżeli pracodawca widzi że się starasz i wyrabiasz się z terminami, jesteś sumienna osobą to nie ma szans by spotkało cię coś złego, poza tym każdy pracodawca poszukuje osób odpowiedzialnych uczciwych i sumiennych, a kasa jaka pisaliście u nich jest warta starania.

Viola

Amniek

Perfekcyjni! I stąd ta nazwa :) Nic dodać nic ująć.  

Amniek

Dariusz Pawelczyk

Obiecałem ludziom z Perfect Construction, że jak skończą to im wystawię opinię, więc…
Mogę z czystym sumieniem polecić firmę. Bardzo sumienni, pracowici i kreatywni ludzie. Punktualni, terminowi, pomocni. Bez nich bym tego wszystko nie ogarnął. Chodzi też o sprawy papierkowe, projekty, kosztorysy. Mega pozytyw!

Dariusz Pawelczyk