Referencje i opinie

Najlepszą oceną naszych działań są opinie zadowolonych klientów. Bardzo dziękujemy!


Dobry Remont
Facebook
go work
opineo.pl
Puertosiesta
trojmiasto.pl
 PPHU Majster Serwis Marian Wojtkiewicz

Współpraca z Perfect Construction układa się bardzo dobrze i notuje dynamiczny rozwój. Perfect Construction jest dobrym płatnikiem, odbiorcą i partnerem. 

PPHU Majster Serwis Marian Wojtkiewicz

Rawka

Dokładność, dotrzymywanie umowy, ceny, obsługa klienta- to z pewnością atuty perfect construction. Wad się jeszcze nie doszukałam, a jestem z natury czepliwa. Więc po tym wnioskuj,ąc to solidna, godna polecenia firma. 

Rawka

MAGDALENA ROCŁAWSKA- HARAŃ

Współpraca z firmą Perfect Construction jest godna polecenia, szybko załatwione płatności, dobry kontakt.
FIRMA ROSITA

MAGDALENA ROCŁAWSKA- HARAŃ

Same

Dostałam polecenie firmy X od swoich sąsiadów. Sprawdziła się cudownie podczas naszego remontu. Polecamy serdecznie! 

Same

Sara Maj

Do wynajęcia Perfect Construction przekonało mnie to, że projekt został zrobiony uwzględniając wszystkie moje uwagi. Wielka w tym zasługa projektanta!

Sara Maj

Stefcia

Mają specjalistów co zajmują się wykończeniem i koniec końców efekt jest bardzo dobry. Z rozmów z szefem Perfect Construction wynika że firma jest solidna, bo widać po pierwsze kulturę osobistą zarówno szefa jak i poszczególnych pracowników. 

Stefcia

Sylwia P.

Firma "PERFECT CONSTRUCTION Katarzyna Kazojć" dała się poznać jako rzetelny, wiarygodny i solidny partner. Z pełnym przekonaniem rekomendujemy usługi "PERFECT CONSTRUCTION Katarzyna Kazojć" jako firmy spełniającej najwyższe standardy jakości w zakresie świadczonych usług. 

Sylwia P.

Szczerze

Szczerze, polecam, polecam i jeszcze raz polecam Perfect Construction! Mega szybko i sprawnie działają. Widać, że nie pierwszy rok w branży. Mieszkaniem jestem bardzo zadowolony i pewnie kiedy się zdecyduję na zakup kolejnego to wykańczać go będzie zdecydowanie Perfect Construction!

Szczerze

Teo

Skwituję bardzo szybko: super, super, super! PC zaprojektowało i wykończyło moje mieszkanie na Cytrusowym; Miło, dokładnie i co najważniejsze bez żadnych problemów. No może przyczepiłabym się do projektanta, bo nieco ślamazarzył się z projektem, ale potem poszyliśmy jak burza. Mieszkam i się cieszą. PC jeszcze raz dziękujemy!!! 

Teo

 TIP-TOP Sprzedaż hurtowa i detaliczna Mirosław Jankowski

Firma Perfect Construction to przykład dobrego kontrahenta, terminowego płatnika i fajnego klienta.   

TIP-TOP Sprzedaż hurtowa i detaliczna Mirosław Jankowski