Referencje i opinie

Najlepszą oceną naszych działań są opinie zadowolonych klientów. Bardzo dziękujemy!


Dobry Remont
Facebook
go work
opineo.pl
Puertosiesta
trojmiasto.pl
Maja

Firma Perfect Construction Katarzyna Kazojć pomogła rozwinąć moje umiejętności. Możliwość rozwoju przy jednoczesnej możliwości zarobku to to czego szukałam. 

Maja

Mako

Jak dla mnie firma jest całkiem w porządku. Projektanci stanęli na wysokości zadania i dali z siebie 100%. Był pewien problem z materiałami - to chyba bardziej z naszej winy, bo wybraliśmy takie a nie inne, ale koniec końców wszystko się udało. Zdecydowanie mogę polecić współpracę z Perfect Construction :) 

Mako

Marcin

Firma bardzo rzetelna i godna polecenia, jestem w stu procentach usatysfakcjonowany, dużo ciekawych porad i bardzo kreatywne pomysły, polecam każdemu kto chce w oryginalny sposób urządzić swoje własne M.  

Marcin

Michał W.

Firma Perfect Construction Katarzyna Kazojć to źródło niekończących się zleceń, które zapewniają długą możliwość współpracy w miłej atmosferze. 

Michał W.

Monika J.

Profesjonalna i solidna firma jakich w dzisiejszych czasach jest tak mało... Z ręką na sercu polecam każdemu! 

Monika J.

Monika

Team Perfect Construction odnowił moje mieszkanie i muszę przyznać, że jestem bardzo zadowolona z tego, jak teraz wyglądają moje cztery kąty.

Monika

Natalia Oczkowska

Bardzo profesjonalni i rzetelni pracownicy w miarę szybko i solidnie wykonują roboty. Polecam! Mają na prawdę innowacyjne podejście do swojej pracy!!

Natalia Oczkowska

Nike Lover

Realizacja projektu w trakcie, ale już jestem zadowolony. Grupa profesjonalistów. Tak dobrze zaplanowanego designu loftu nie widziałem. Wszystko tam gdzie na prawdę powinno być. I największą zaletą jest to, że z Perfect Construction zaoszczędziłem trochę na wyposażeniu i właśnie kupiłem bilety do bilety do Rzymu. Więc jeśli chcecie ze smakiem i tanio wyposażyć mieszkanie i wszystko zaprojektować to nie pożałujecie, jeśli zwrócicie się do nich! 

Nike Lover

Patrycja

Co tu dużo mówić- po prostu warto im zaufać!!  

Patrycja

Paweł

Polecam Perfect Construction jako pewną i sprawdzoną firmę. Ceny są przystępne a realizacja w 100% zadowalająca 

Paweł