Referencje i opinie

Najlepszą oceną naszych działań są opinie zadowolonych klientów. Bardzo dziękujemy!


Dobry Remont
Facebook
go work
opineo.pl
Puertosiesta
trojmiasto.pl
Justyna

Firma robiła nam mieszkanie pod wynajem, zajęli się wszystkim łącznie z projektami, troszkę musieliśmy poczekać, ale mieszkanie wygląda pięknie :)  

Justyna

Kamil K.

Firma wykonała dla mnie pełen remont mieszkania wraz z wykończeniem pod klucz. Jest ok. 

Kamil K.

Karol Z.

Ode mnie dostajecie najwyższą ocenę, bo jestem waszym dostawcą od ponad trzech lat i wszystko jest ok.   

Karol Z.

Kasia 78

Ekipa PC pomogła mi z nowym mieszkaniem i jestem bardzo zadowolona z efektu. Polecam innym! 

Kasia 78

Krzysiek i Anna

Możemy szczerze polecić firmę Perfect Construction, nasza opinia jest pozytywna, realizacja piękna, wykonanie solidne i duży wybór produktów. 

Krzysiek i Anna

Krzysztof

Detale, to coś co tworzy całość, jestem zadowolony, że otrzymałem kompleksową usługę, jedyne co by jeszcze się jeszcze przydało to większa ilość raportów z postępu prac ale i tak polecam .

Krzysztof

Laura

Współpracowałam z nimi przy wykończeniu mojego mieszkania i ogólnie byłam zadowolona z efektu. Wszystko było ok, tylko trochę wydłużył się czas oczekiwania na zrobienie ostatniego pokoju.

Laura

Lisowski

Ilość materiałów jakie macie do dyspozycji naprawdę oszałamia. Gdyby nie pomoc projektanta, trudno byłoby mi podjąć decyzję o wyborze. Brawa dla p. Bartka  

Lisowski

Maciej K.

Współpracę z firmą "PERFECT CONSTRUCTION Katarzyna Kazojć" oceniamy pozytywnie, a w szczególności zaangażowanie oraz profesjonalizm jej pracowników.

Maciej K.

Maggie

Super fajny damski team jaki został przydzielony do mojego projektu nie zawiódł :) Jestem super zadowolona z mieszkania. 

Maggie