Referencje i opinie

Najlepszą oceną naszych działań są opinie zadowolonych klientów. Bardzo dziękujemy!


Dobry Remont
Facebook
go work
opineo.pl
Puertosiesta
trojmiasto.pl
 DENIKA Pracownia Projektowa Dominika Batogowska-Słodkowska

Praca z Perfect Construction Katarzyna Kazojć oznacza wykonywanie zlecenia za zleceniem. Polecam współpracę z firmą. 

DENIKA Pracownia Projektowa Dominika Batogowska-Słodkowska

Dernok

Polecam firmę Perfect Construction, wszystko poszło sprawnie i bez najmniejszych problemów.

Dernok

Ewa

Około miesiąca temu zakończyły się pracę remontowe w moim mieszkaniu, wybrałam pakiet GOLD. Wszystko wyszło ładnie, zgodnie z oczekiwaniami, no i co najważniejsze nie ja musiałam pilnować budowy, mimo że było opóźnienie 5 dni to i tak mogę polecić PC.

Ewa

Filip M.

Polecam Perfect Construction z czystym sumieniem. 

Filip M.

Flugger

Polecamy firmę "PERFECT CONSTRUCTION Katarzyna Kazojć" jako fachowego i kompetentnego partnera we współpracy biznesowej.

Flugger

Gosia

Wybrałam firmę Perfect Construction z internetu. Całe planowanie wykończenia mieszkania w stanie deweloperskim zostało wykonane przez internet (mieszkamy daleko od Polski). Współpraca w czasie planowania była bardzo dobrze zorganizowana. Wszystkie opcje były jasno określone i wycenione. W końcowym rozliczeniu zaoferowano nam kilka obniżek cen. Cały czas czuliśmy ze pracownicy chcą, abyśmy byli zadowoleni. Wszystko odbyło się tak jak oczekiwaliśmy. Jakość wykonania jest bardzo wysoka. Polecamy firmę. 

Gosia

Jadwiga

Firma "PERFECT CONSTRUCTION Katarzyna Kazojć" wykazała się dobrą organizacją i profesjonalizmem załogi i jest godną polecenia przy realizacji kolejnych zleceń . 

Jadwiga

Jakub B.

Perfect Construction Katarzyna Kazojć to bardzo dobry doradca pod względem wykończenia wnętrz pod klucz. Kompleksowe podejście i pomoc w sprawie poprawek z deweloperem są nieocenione.

Jakub B.

Jakub

Koordynatorom i ekipie należą się gratulacje, bo zawodowo sobie radzą z niełatwą pracą - polecam i pozdrawiam z pięknego mieszkania!!!

Jakub

Józef N.

Super projektanci - a wizualizacje fotorealistyczne wręcz wwiercają w fotel! Już na początku współpracy wiedziałem jak będzie wyglądało moje mieszkania a efekt jest jeszcze lepszy niż projekt.

Józef N.