Referencje i opinie

Najlepszą oceną naszych działań są opinie zadowolonych klientów. Bardzo dziękujemy!


Dobry Remont
Facebook
go work
opineo.pl
Puertosiesta
trojmiasto.pl
Adam

Bardzo podoba mi się jedna kwestia: wszystkie ustalenia są bardzo czytelne i zawarte w umowie. To pozwala czuć się bezpiecznie, a nie jak u przysłowiowego pana Heńka, który może zniknąć w połowie remontu. 

Adam

Aneta 91

Jak dla mnie firma jak najbardziej warta polecenia. Sprawdzają się w 100%. Dużo wydziwiałam przy wyborze, ale Pani która zajmowała się moim zleceniem wykonała wszystko w świetny sposób. Nie mam żadnych zastrzeżeń co do wykonania. 

Aneta 91

Antoni

Polecam wszystkim współpracę z tą firmą- jestem bardzo zadowolony z efektu końcowego ich prac w moim domu. Wszystko wygląda schludnie i z klasą.

Antoni

Antoni

Konkretna obsługa. Duży plus za to że nie musiałem martwić się o ekipę remontową i wszystkim zajęto się za mnie! 

Antoni

Arbuzik

Firma profesjonalna i ma takie podejście do wszystkiego. W sprawie remontu i aranżacji gadałem z kilkoma ich specjalistami i każdy na prawdę się angażował w ten proces co mi się bardzo spodobało. Właśnie mieszkanie jest w trakcie prac i czekam na rezultat. Z tego co widzę w chwili obecnej to dobrze im idzie =)

Arbuzik

Beata

Firma jak najbardziej ok. Polecili mi ich znajomi i wcale się nie mylili. Cenowo wyszło nie najgorzej. A sam projekt i wykonanie bardzo dobre. Czasowo też wyrabiali się tak jak było to ustalone. POLECAM!  

Beata

BIMS PLUS FHH Sp. z o.o. Gdańsk Sp.k

Firma Perfect Construction jest bardzo dobrym odbiorcą, rzetelnym płatnikiem, a przede wszystkim godnym polecenia partnerem biznesowym.

BIMS PLUS FHH Sp. z o.o. Gdańsk Sp.k

Boski Oski

Mieliśmy kilka problemów po drodze - między innymi związanych z brakiem zamówionych towarów (przestój w produkcji). Pan Daniel stanął na wysokości zadania i ściągnął mi płytki ze Szczecina. Obyło się bez zamienników, za to z zachowaniem terminu za co jestem bardzo wdzięczny. 

Boski Oski

CZ

Wielki plus dla tej firmy ; mieszkanie wykonalismy zdalnie a mieszkamy w Toronto! Coś wspaniałego - od projektu po jego zakończenie. Słowem polecam.  

CZ

Damian

Super poprowadzona - i do tego bezpłatnie - porada aranżacyjna. Jeszcze się zastanawiam, ale za aranżację piątka! 

Damian