Referencje i opinie

Najlepszą oceną naszych działań są opinie zadowolonych klientów. Bardzo dziękujemy!


Dobry Remont
Facebook
go work
opineo.pl
Puertosiesta
trojmiasto.pl
Klient z Gdańska

Firma jakich mało. Ludzie po prostu mają ogromny talent, bo wiedza to czasem za mało. Niezwykły zmysł estetyczny i wyczucie stylu. Polecam!

Klient z Gdańska

Linn

Perfect Construction to jak dotychczas najlepsza firma tego typu, z którą miałem do czynienia. Podzielam opinie poprzedników. 

Linn

Lucyna

Znam, korzystałam i polecam!  

Lucyna

Magdalena

Ja mogę Perfect Construction wszystkim polecić z ręką na sercu, cierpliwi do naszych uwag, fachowi, pracowici, oby więcej takich firm w budowlance :)

Magdalena

Marika

Dołączam swoją pozytywną opinię :) Perfect Construction tak jak wyżej ktoś napisał- firma na medal :)
Terminowi, dokładni, kreatywni!

Marika

Świątek

Bardzo solidni i kreatywni. Perfect Construction to chyba jedyna firma, która ma same pozytywne opinie klientów, nie widziałem, żeby ktoś składał reklamację

Świątek

Activa AP sp.z.o.o.

Firma "PERFECT CONSTRUCTION Katarzyna Kazojć" wykazała się dobrą organizacją i profesjonalizmem załogi i jest godną polecenia przy realizacji kolejnych zleceń jako wiarygodny partner. 

Activa AP sp.z.o.o.

AD Kamińscy

Ekipa młodych ludzi, którzy znają się na swoim fachu. Mieszkanie wygląda fajnie i nowocześnie. Prawidłowe podejście do klienta. Oby więcej takich firm! 

AD Kamińscy

Adam i Monika

Aranżacja i wykonanie na 5 z plusem! REWELACJA! Cenowo też nie ma tragedii. Mamy to, co chcieliśmy. Szybko, sprawnie a przede wszystkim ładnie i solidnie :)   

Adam i Monika

Adam

W 100% polecam współpracę z Perfect Construction. Pewna i solidna firma. Cenowo wychodzi też naprawdę dobrze. 

Adam