Referencje i opinie

Najlepszą oceną naszych działań są opinie zadowolonych klientów. Bardzo dziękujemy!


Dobry Remont
Facebook
go work
opineo.pl
Puertosiesta
trojmiasto.pl
Andżela

Mieszkam w kawalerce- 25 m2. Po remoncie, wykończeniu i aranżacji mam wrażenie, że mieszkanie powiększyło się o jakieś 10 m2! Niesamowity efekt. Dołączam do pozytywnych opinii o Perfect Construction! Po prostu czarodzieje. Myślałam, że odkupili parę metrów od sąsiadów. 

Andżela

Anna

Perfect Construction to chyba jedyna firma jaką znam, która zasługuje na te wszystkie pochlebne opinie. Doradzili mi takie rozwiązania, że moje mieszkanie w końcu nadaje się do życia, do powiększenia rodziny, bo wcześniej sobie tego nie wyobrażałam. Poza tym jestem w szoku, bo myślałam, że zapłacę znacznie więcej a pakiet dobrano mi indywidualnie tak, że wyszło całkiem przyzwoicie i nie zbankrutowałam.

Anna

Bianka

Byłam na warsztatach prowadzonych przez Perfect Construction :)
Fajni ludzie, to sztuka robić coś dobrze i jeszcze umieć i chcieć przekazać swoją wiedzę i doświadczenie innym. Jeśli będą jeszcze takie warsztaty to z pewnością się wybiorę.

Bianka

Bonifacy

Szkoda, że tu nie ma opcji żeby dodać fotkę to bym wrzucił jak mi wykończyli mieszkanko. Jest się czym chwalić :) Z usług różnych firm korzystałem i zawsze coś było nie tak. Perfect Construction przywrócił mi wiarę, że jednak są fachowcy w naszym kraju. Dorzucam jak najbardziej pozytywną opinię. 

Bonifacy

Emot

Oby więcej takich firm jak PC! 

Emot

Gorka

Widziałam mieszkanie przez nich robione na Osiedlu Hiszpańskim. Coś pięknego. Styl nowoczesny, trochę klasyczny, mega wrażenie!

Gorka

Hasior

Remontowali mi chatę rok temu i mogę polecić. Wszystko w porządku, efekt taki jak chciałem, koszt do zniesienia, robota skończona na czas, a nawet dzień wcześniej. 

Hasior

Jan

Firma, w której człowiek czuje się zrozumiany i wysłuchany, a to wbrew pozorom rzadkość. Przeglądałam wcześniej opinie o Perfect Construction i nie mogłam uwierzyć, że same pozytywy, ale przekonałam się na własnej skórze i polecam wszystkim.

Jan

Józio

Mistrzowie w swoim fachu, trzeba przyznać. Ceny pakietów pozytywnie mnie zaskoczyły, myślałem, że będzie drożej sądząc po opiniach na wszystkich forach o Perfect Construction.  

Józio

Julia

Najlepsza firma od wykończeń i aranżacji w naszym regionie.
Myślałam, że te opinie to przesada, ale po remoncie swojego mieszkanka dołączam. Perfect Construction to na pewno dobry wybór.

Julia