Referencje i opinie

Najlepszą oceną naszych działań są opinie zadowolonych klientów. Bardzo dziękujemy!


Dobry Remont
Facebook
go work
opineo.pl
Puertosiesta
trojmiasto.pl
Jakub B

Perfect Construction Katarzyna Kazojć to bardzo dobry doradca pod względem wykończenia wnętrz pod klucz. Kompleksowe podejście i pomoc w sprawie poprawek z deweloperem są nieocenione.

Jakub B

Jadwiga M

Firma "PERFECT CONSTRUCTION Katarzyna Kazojć" wykazała się dobrą organizacją i profesjonalizmem załogi i jest godną polecenia przy realizacji kolejnych zleceń

Jadwiga M

Marek

Nie mam czasu, więc tym bardziej jestem zadowolony. Szybko, konkretnie i na temat – zadowolony i bez kłopotów. Tyle – pozdrawiam dziewczyny z PC. Weszli późno, skończyli na czas. Polecam.

Marek

Maciej K

Współpracę z firmą "PERFECT CONSTRUCTION Katarzyna Kazojć" oceniamy pozytywnie, a w szczególności zaangażowanie oraz profesjonalizm jej pracowników.

Maciej K

aw

Ładny i szybko zrobiony projekt

Polecam !!

aw

 Firma Rosita Magdalena Rocławska-Harań

Współpraca z firmą Perfect Construction jest godna polecenia, szybko załatwione płatności, dobry kontakt.

Firma Rosita Magdalena Rocławska-Harań

Alicja

Mila wspolpraca I dobry standard wykonawczy. Projekt potrzebowal wiecej czasu niz planowano ale wszystko dobrze wyszlo.

Alicja

Sylwia P
Firma "PERFECT CONSTRUCTION Katarzyna Kazojć" dała się poznać jako rzetelny, wiarygodny i solidny partner. Z pełnym przekonaniem rekomendujemy usługi "PERFECT CONSTRUCTION Katarzyna Kazojć" jako firmy spełniającej najwyższe standardy jakości w zakresie świadczonych usług.

Sylwia P

Agnieszka K.

PC to najlepsze rozwiązanie na wykończenie mieszkania, szczególnie polecam singlom i osobom, które dużo pracują i narzekają na brak czasu. Duże podziękowania za wykończenie mieszkania dla Teamu Pana Zbyszka oraz dla Pani Kasi za współpracę w trakcie całej realizacji, jak i też po. Dodam , iż PC z lekkim opóźnieniem przekazało moje 'M', ale efekt końcowy był tego wart.

Agnieszka K.

Michał W.

Firma Perfect Construction Katarzyna Kazojć to źródło niekończących się zleceń, które zapewniają długą możliwość współpracy w miłej atmosferze.

Michał W.