Referencje i opinie

Najlepszą oceną naszych działań są opinie zadowolonych klientów. Bardzo dziękujemy!


Dobry Remont
Facebook
go work
opineo.pl
Puertosiesta
trojmiasto.pl
Marek_M

Wykończone, zrobione i załatwione. Projektanci super i naprawdę nie ma się do czego przyczepić; małe spóźnionko było, ale te kilka dni zrekompensowano mi pralką. Jest ok, rzetelni, zawsze w kontakcie i pomocni. Pani Alina mój koordynator prac – wykazała się na 100%. Gdybym kupował jeszcze jedno mieszkanie z pewnością by wrócił do firmy. Polecam.
Marek, Castel inwestycja pozdrawiam

Marek_M

Marek

Usługi Perfect Construction polecił mi znajomy, który kupił kilka mieszkań pod inwestycję. Wraz z żoną długo szukaliśmy firmy, która pomogłaby nam w wykończeniu naszego wymarzonego mieszkania. Wstępne rozmowy odbyły się w przyjaznej atmosferze przy zachowaniu pełnego profesjonalizmu. Efekt końcowy był w 100% taki, o jakim marzyliśmy. Pomimo ciągłych zmian, które wprowadzaliśmy (a było ich trochę) mieszkanie zostało oddane w terminie. Cena usług ma pełne odzwierciedlenie w jakości wykończenia. Z czystym sumieniem polecam ofertę firmy Perfect Construction. 

Marek

Marta

Za Perfect Construction zdjęcia aranżacji same mówią za siebie ;). Osobiście szczerze polecam organizowane przez PC cykliczne warsztaty – gwarancja sympatycznie spędzonego czasu, poszerzenia wiedzy, wymiany pomysłów pomiędzy uczestnikami, konkursy z nagrodami – a co najważniejsze showroom, który zapewnia możliwość „namacalnego” ;) zapoznania się z materiałami używanymi do tworzenia tych cudnych pomieszczeń, tyle ile dusza zapragnie! ;)

Marta

Michał K.

Mieszkamy poza Trojmiastem. Kupilismy mieszkanie inwestycyjnie w Gdańsku. Właściwie całość załatwilismy przez Skype łącznie z projektem. Przyjechalismy tylko na odbiór. (delikatnie spóźniony). Generalnie polecamy, szczególnie "opcje zdalną". 

Michał K.

Michał Maćkowiak

Dla osób takich jak ja - zapracowanych, które nie bardzo mają czas na to żeby się bujać z materiałami i ekipą. Wszystko w jednym miejscu: koordynator, architekt, ekipa, produkty do mieszkania. Jak będą się trzymać czasu realizacji, na pewno urosną. Kibicuję i dzięki! 

Michał Maćkowiak

Michał

Jestem zadowolony z obsługi, bardzo miła atmosfera, świetna robota.
Projekt zrobiony idealnie tak jak to sobie wymarzyłem, współpraca na wysokim poziomie, odpowiedzi i wyjaśnienia na wszystkie pytania, mieszkanie wygląda imponująco.

Michał

MM

Nam zrobili piękną aranżację praktycznie całego domu. Nie wiem jakim cudem, ale wygospodarowali nam mnóstwo wolnej przestrzeni. Dom wydaje się większy. Projekt klasyczny, ale z pazurem. Taki jak sobie wymarzyliśmy. Świetna realizacja.

MM

Monika W.

Porady co do urządzenia mieszkania - trafione w 100%. Świetna porada, a Pani Dorota to wspaniała specjalistka. Na razie muszę poczekać, bo nie mam wystarczająco kasy, ale na pewno się na nich zdecyduję. Cenowo wypadają dobrze, a sama porada była ciekawym doświadczeniem. 

Monika W.

Monika

Jestem "zagraniczna Polka", która po latach wraca do kraju i chcąc urządzić mieszkanie musiałabym przyjeżdżać regularnie i wszystkiego dopilnować osobiście. Nie znam się na tym, nie mam tez żadnych kontaktów. Firma Perfect Construction rozwiązała ten problem: fachowa, pełna życzliwości ekipa zapewniła mi komfort przy realizacji moich planów. Dziękuje wszystkim pracownikom Perfect Construction za zaangażowanie i profesjonalna usługę. 

Monika

Monika

Firma godna zaufania i polecenia. Przejrzyste ceny, fachowi ludzie na odpowiednich miejscach. Najpierw biuro - pozdrawiam Panią Dorotę - wszystko jasno przedstawia - co, jak, kiedy i za ile Perfect Construction może zrobić. Potem projekt - Pani Dominika - architekt. Właściwie wykonała za mnie cała pracę. Nie bardzo wiedziałam, jak ma wyglądać to nasze nowe mieszkanie (poza pewnymi wyjątkami ). Pani Dominika spisała się świetnie, podpowiedziała kilka fajnych rozwiązań. Projekt bez poprawek. Na koniec wykonanie i koordynacja. Fachowa ekipa. Wszystko w terminie i ładnie dopracowane. Pani koordynator Agata - bardzo pozytywny kontakt i elastyczne podejście. Generalnie, jeśli ktoś chce zlecić firmie projekt i wykończenie mieszkania, nie musieć się martwić o materiały, fachowców i jeżeli go stać, to mogę polecić Perfect Construction. 

Monika