Referencje i opinie

Najlepszą oceną naszych działań są opinie zadowolonych klientów. Bardzo dziękujemy!


Dobry Remont
Facebook
go work
opineo.pl
Puertosiesta
trojmiasto.pl
Jakub

Koordynatorom i ekipie należa się gratulacje, bo zawodowo sobie radzą z niełatwą pracą - polecam i pozdrawiam z pięknego mieszkania!!!

Jakub

Ada Szawarska

Pragnę serdecznie podziękować całemu zespołowi firmy Perfect Construction za poprowadzenie remontu mojego mieszkania. Bardzo się cieszę, że mimo przeszkód w trakcie projektu udało nam się razem dotrzeć do mety, co - muszę przyznać - było wyzwaniem zarówno dla mnie, jak i dla was. Cóż, mieszkania do remontu niekiedy kryją przeróżne "niespodzianki" ze swojej historii. Tak więc: nigdy więcej mieszkania do remontu - to nie na moje nerwy :) A w kwestii wykończenia mieszkania jeszcze raz dziękuję Państwu za współpracę. Pozdrawiam. Ada Szawarska.

Ada Szawarska

Adam i Karolina

Razem z narzeczoną zdecydowaliśmy się właśnie na PC, bo znajoma nam ich polecała. Od razu było widać że jakościowo są lepsi od innych :) Wszystko zaplanowali dobrze i jesteśmy zadowoleni z tego, co dla nas wykonali.

Adam i Karolina

Adam

Cały projekt poprowadzony bez zarzutu - projektanci zajęli się wszystkim bardzo dobrze. Nie mam zastrzeżeń. 

Adam

Adrian

Team Perfect Construction zajmował się moim nowym mieszkaniem, na który miałem pomysł od dłuższego czasu, projekt czekał tylko na realizację. Całe szczęście wszystko się udało i naprawdę jestem zadowolony z efektu. 

Adrian

Adrian_M

W chwili obecnej właśnie czekam zanim skończą mieszkanie. Moja żona właśnie jest w ciąży, więc chcemy być po porodach już w nowym mieszkaniu i mam nadzieję, że ze strony firmy nie będzie żadnych opóźnień. Na danym etapie to widzę, że wszystko idzie zgodnie z planem i według projektu. Z tego doświadczenia co mam z Perfect Construction to firmę POLECAM

Adrian_M

Agnieszka K.

PC to najlepsze rozwiązanie na wykończenie mieszkania, szczególnie polecam singlom i osobom, które dużo pracują i narzekają na brak czasu. Duże podziękowania za wykończenie mieszkania dla Teamu Pana Zbyszka oraz dla Pani Kasi za współpracę w trakcie całej realizacji, jak i też po. Dodam , iż PC z lekkim opóźnieniem przekazało moje 'M', ale efekt końcowy był tego wart.

Agnieszka K.

Alicja

Mila współpraca i dobry standard wykonawczy. Projekt potrzebował więcej czasu niż planowano, ale wszystko dobrze wyszło. 

Alicja

Aliyah

Nie korzystałam z usług firmy, ale uczestniczyłam w warsztatach aranżacyjnych, co oceniam bardzo korzystnie. Miła obsługa, pyszny catering, przekazanie cennych wskazówek dotyczących urządzania łazienki i odbioru mieszkania od dewelopera. Na kolejne warsztaty również się wybieram :) 

Aliyah

Aneta O.

Super :)
Firma Perfect Construction to super ludzie z sercem , potrafiący zrealizować nasze marzenia o pięknym nowym mieszkaniu;Szybko, profesjonalnie ,konkretnie , dla każdego .Zdecydowanie polecam.

Aneta O.