Referencje i opinie

Najlepszą oceną naszych działań są opinie zadowolonych klientów. Bardzo dziękujemy!


Dobry Remont
Facebook
go work
opineo.pl
Puertosiesta
trojmiasto.pl
Klient z Gdańska

Firma jakich mało. Ludzie po prostu mają ogromny talent, bo wiedza to czasem za mało. Niezwykły zmysł estetyczny i wyczucie stylu. Polecam!

Klient z Gdańska

Józio

Mistrzowie w swoim fachu, trzeba przyznać. Ceny pakietów pozytywnie mnie zaskoczyły, myślałem, że będzie drożej sądząc po opiniach na wszystkich forach o Perfect Construction.

Józio

Świątek

Bardzo solidni i kreatywni.Perfect Construction to chyba jedyna firma, która ma same pozytywne opinie klientów, nie widziałem, żeby ktoś składał reklamację.

Świątek

Bonifacy

Szkoda, że tu nie ma opcji żeby dodać fotkę to bym wrzucił jak mi wykończyli mieszkanko. Jest się czym chwalić :) Z usług różnych firm korzystałem i zawsze coś było nie tak. Perfect Construction przywrócił mi wiarę, że jednak są fachowcy w naszym kraju. Dorzucam jak najbardziej pozytywną opinię.

Bonifacy

Magdalena

Ja mogę Perfect Construction wszystkim polecić z ręką na sercu, cierpliwi do naszych uwag, fachowi, pracowici, oby więcej takich firm w budowlance :)

Magdalena

Emot

Oby więcej takich firm jak PC!

Emot

Gorka

Widziałam mieszkanie przez nich robione na Osiedlu Hiszpańskim. Coś pięknego. Styl nowoczesny, trochę klasyczny, mega wrażenie!

Gorka

Hasior

remontowali mi chatę rok temu i mogę polecić. Wszystko w porządku, efekt taki jak chciałem, koszt do zniesienia, robota skończona na czas, a nawet dzień wcześniej.

Hasior

Lucyna

Znam, korzystałam i polecam!

Lucyna

Maciej M

Miesiąc temu odebrałem gotowy apartament- opóźnienie 5 dni także jak na budowlanke nie ma tragedii, ale za to wszystko co chcialem w mieszkaniu mam na perfect!!

Maciej M