Referencje i opinie

Najlepszą oceną naszych działań są opinie zadowolonych klientów. Bardzo dziękujemy!


Dobry Remont
Facebook
go work
opineo.pl
Puertosiesta
trojmiasto.pl
Arek

Polecam! Mają sporo klientów i właśnie z polecenia trafiłem na pierwsze spotkanie. Teraz jesteśmy już po wykończeniu, mieszkanie takie jak chciałem - bajka!

Arek

Bianka

Byłam na warsztatach prowadzonych przez Perfect Construction :)
Fajni ludzie, to sztuka robić coś dobrze i jeszcze umieć i chcieć przekazać swoją wiedzę i doświadczenie innym. Jeśli będą jeszcze takie warsztaty to z pewnością się wybiorę.

Bianka

MariKa

Dołączam swoją pozytywną opinię :) Perfect Construction tak jak wyżej ktoś napisał- firma na medal :)
Terminowi, dokładni, kreatywni!

MariKa

Marlena J.

Co wy macie w tych głowach?! No... pytam się!!! Harrego Pottera?! To co robicie jest dla mnie czysta magią :) :) :) przemyślane, przestrzennie i swietnie zagospodarowane :)

Marlena J.

Linn

Perfect Construction to jak dotychczas najlepsza firma tego typu, z którą miałem do czynienia. Podzielam opinie poprzedników.

Linn

Jan

Firma, w której człowiek czuje się zrozumiany i wysłuchany, a to wbrew pozorom rzadkość. Przeglądałam wcześniej opinie o Perfect Construction i nie mogłam uwierzyć, że same pozytywy, ale przekonałam się na własnej skórze i polecam wszystkim.

Jan

Ala

Byłam w Perfect Construction na warsztatach swego czasu. Podziwiam naprawdę. Mają tyle roboty, a jeszcze znajdują czas na to żeby dzielić się wiedzą z innymi. Super!

Ala

Anna

Perfect Construction to chyba jedyna firma jaką znam, która zasługuje na te wszystkie pochlebne opinie. Doradzili mi takie rozwiązania, że moje mieszkanie w końcu nadaje się do życia, do powiększenia rodziny, bo wcześniej sobie tego nie wyobrażałam. Poza tym jestem w szoku, bo myślałam, że zapłacę znacznie więcej a pakiet dobrano mi indywidualnie tak, że wyszło całkiem przyzwoicie i nie zbankrutowałam.

Anna

Julia

Najlepsza firma od wykończeń i aranżacji w naszym regionie.
Myślałam, że te opinie to przesada, ale po remoncie swojego mieszkanka dołączam. Perfect Construction to na pewno dobry wybór.

Julia

Andżela

Mieszkam w kawalerce- 25 m2. Po remoncie, wykończeniu i aranżacji mam wrażenie, że mieszkanie powiększyło się o jakieś 10 m2! Niesamowity efekt. Dołączam do pozytywnych opinii o Perfect Construction! Po prostu czarodzieje. Myślałam, że odkupili parę metrów od sąsiadów.

Andżela