Referencje i opinie

Najlepszą oceną naszych działań są opinie zadowolonych klientów. Bardzo dziękujemy!


Dobry Remont
Facebook
go work
opineo.pl
Puertosiesta
trojmiasto.pl
Użytkownik 10/10

Super zgrany zespół, ludzie się lubią i lubią swoja robotę co widać po realizacjach. Miło się patrzy na głowy pełne pomysłów i energię przy wykonaniu. Moja opinia o Perfect Construcion jak najbardziej pozytywna, Daję im 10/10!

Użytkownik 10/10

Użytkownik Lka

Tak sobie myślę, że Perfect Construction kończy erę panów „mietków”, którzy pili w pracy, robili fuchy, trzeba było po nich poprawiać. Z drugiej strony są nowoczesną firmą, która nie zdziera kasy z klientów tylko daje różne możliwości. Zdrowy kompromis i mega talent pracowników.

Użytkownik Lka

Użytkownik Amniek

Pefrfekcyjni! I stąd ta nazwa :) Nic dodać nic ująć.

Użytkownik Amniek

Pozytywny

Pefrfekcyjni! I stąd ta nazwa :) Nic dodać nic ująć.

Pozytywny

Pan Włodek

Jaki emeryt i człowiek starej daty, uważałem, że do remontu mieszkania muszę wziąć fachowców z 40 letnim stażem. Sąsiadka poleciła mi Perfect Construction, mówiła, że mają dobre opinie, ale miałem wątpliwości bo tacy młodzi to pewnie jeszcze wiele muszą się nauczyć. Coś mnie jednak podkusiło i dałem im szansę…No i musze przyznać, mimo żem dziadek to się myliłem, bo wiedzy i doświadczenia mógłby im pozazdrościć niejeden budowlany dinozaur! Polecam!

Pan Włodek

Jarek K.

Każda realizacja inna, ale mają taki swój oryginalny styl, który da się rozpoznać :) Zdolni ludzie, nie ma co. Czapki z głów.

Jarek K.

Kuba7

Foty jak z jakichś ekskluzywnych katalogów. Chyba nie ma drugiej takiej firmy w Trójmieście. JUż mnie nie dziwi czemu Perefect Construction zbiera takie opinie, bo widziałem mieszkanie szwagra po ich wyjściu. Rewelka!

Kuba7

Kora

Fajnie zorganizowane z tymi pakietami. Ja wybierałam „premium” i wyszło super, naprawdę, na bogato! Zastanawiam się w takim razie jak bym wybrała ten „gold” :)

Kora

Użytkownik Garbus

Robią u mnie aż się kurzy! Na razie wielki rozgardiasz, ale już duży plus za podejście, przygotowanie, zakup materiałów i inwencję twórczą, której mi brakuje 

Użytkownik Garbus

Dariusz Pawelczyk

Obiecałem ludziom z Perfect Construction, że jak skończą to im wystawię opinię, więc…
Mogę z czystym sumieniem polecić firmę. Bardzo sumienni, pracowici i kreatywni ludzie. Punktualni, terminowi, pomocni. Bez nich bym tego wszystko nie ogarnął. Chodzi też o sprawy papierkowe, projekty, kosztorysy. Mega pozytyw!

Dariusz Pawelczyk