Referencje i opinie

Najlepszą oceną naszych działań są opinie zadowolonych klientów. Bardzo dziękujemy!


Dobry Remont
Facebook
go work
opineo.pl
Puertosiesta
trojmiasto.pl
Krzysztof

Detale, to coś co tworzy całość, jestem zadowolony, że otrzymałem kompleksową usługę, jedyne co by jeszcze się jeszcze przydało to większa ilość raportów z postępu prac ale i tak polecam

Krzysztof

Ewa

Około miesiąca temu zakończyły się pracę remonotowe w moim mieszkaniu, wybrałam pakiet GOLD. Wszystko wyszło ładnie, zgodnie z oczekiwaniami, no i co najważniejsze nie ja musiałam pilnować budowy, mimo że było poóżnienie 5 dni to i tak mogę polecić PC.

Ewa

Laura

Współpracowałam z nimi przy wykończeniu mojego mieszkania i ogólnie byłam zadowolona z efektu. Wszystko było ok, tylko trochę wydłużył się czas oczekiwania na zrobienie ostatniego pokoju.

Laura

Ola

Chciałabym rozpocząć pracę w tej firmie na stanowisku projektanta, bo słyszałam o niej co nieco od znajomych, którzy zlecili im wykończenie mieszkania i byli bardzo zadowoleni. Mam trzyletnie doświadczenie w branży, mam nadzieję, że uda się dostać do ekipy, bo chciałabym tworzyć aranżacje na takim poziomie, jak powstają w Perfect Construction. (oglądałam zdjęcia na ich fb i naprawdę robią wrażenie!) 

Ola

Justyna

Firma robiła nam mieszkanie pod wynajem, zajęli się wszystkim łącznie z projektami, troszkę musieliśmy poczekać, ale mieszkanie wygląda pięknie :)

Justyna

Monika J.

Profesjonalna i solidna firma jakich w dzisiejszych czasach jest tak mało... Z ręką na sercu polecam każdemu!

Monika J.

Paulina K.

Firma w której człowiek czuje się zrozumiany, oczekiwania są spełniane, a mieszkanie wygląda nieziemsko! Wszystko powierzone osobom o wielkim sercu i olbrzymiej pasji! Polecam z radością :)

Paulina K.

Iwona K.

pragnę podziękowac za perfekcyjne i terminowe wyremontowanie mieszkania , profesjonalizm i wychodzenie naprzeciw oczekiwaniom klienta to to czego oczekiwałam , mieszkanie jest piekne . polecam bardzo

Iwona K.

Tomasz

kawalerka po remoncie wyglada tak jak w projekcie, bardzo polecam :)

Tomasz

Tomasz

Przesympatyczna ekipa

Wykonczenie mieszkanka cudowne, jestesmy zachwyceni ! trzeba troszke wydac, ale warto :)

Tomasz