Twój login

Realizacje

‘110 Wzgórze Magellana - Castel

Mieszkanie urządzone prosto i stylowo. Na podłodze deska warstowa lakierowana Chateau Floor. Drzwi do pomieszczeń Vetro D1 w białym wydaniu. W łazience płytka Tubądzin Braid wraz z dekorami. Zarówno umywalka jak i misa ustępowa marki Roca. Wanna Koło Modo z parawanem Aquaform Modern 1. Zabudowa stolarska wykonana przez naszego stolarza. Oświetlenie dobrane wspólnie z klientem.

O stylu

Minimal Helsinki to styl, który coraz częściej jest wybierany przez klientów. Charakteryzuje się w szczególności bardzo prostymi formami oraz jasnymi kolorami. Wszystkie rzeczy są proste, zakryte i niewidoczne, jest mało dodatków i innych elementów. Szafy i meble (kuchenne, wolnostojące) są proste - bezuchwytowe i bez dodatkowych elementów ozdobnych. Proste formy dotyczą także oświetlenia.

W łazience królują proste wielkoformatowe płytki w jasnych kolorach. Drzwi w stylu Minimal Helsinki występują w beżach i jasnych kolorach bez dodatkowych ozdób i frezów. Mimo swojej prostoty jest to styl bardzo elegancki i bogaty – w stylu tym stawiamy na wysokiej jakości materiały. Drewno występuje w kolorach: jesion, olcha, bez połysku. W łazience głównie prysznic z bateriami podtynkowymi. Całość sprawia wrażenie bardzo estetycznego i drogiego wnętrza.

Zamów styl Minimal Helsinki