Twój login

Realizacje

‘234 Talosi - Malmo Ekolan

Realizacja w zakresie pakietu Perfect Premium w inwestycji o metrażu 42m2. Ściany zostały wykończone przy użyciu farb Flugger w barwach szarości.  Jako że lubimy przemyślane i estetyczne wnętrza, łazienka utrzymuje się w podobnych tonach - płytki Domino Joy w różnych odcieniach szarości i bieli wyglądają fantastycznie. Na posadzkach w holu, salonie oraz sypialni ułożono panele podłogowe Kronopol Ferrum Dąb Larysa. W aneksie kuchennym wykorzystano płytki podłogowe Opoczno Fargo White, natomiast w łazience Kwadro Andee Bianco.

O stylu

Minimal Helsinki to styl, który coraz częściej jest wybierany przez klientów. Charakteryzuje się w szczególności bardzo prostymi formami oraz jasnymi kolorami. Wszystkie rzeczy są proste, zakryte i niewidoczne, jest mało dodatków i innych elementów. Szafy i meble (kuchenne, wolnostojące) są proste - bezuchwytowe i bez dodatkowych elementów ozdobnych. Proste formy dotyczą także oświetlenia.

W łazience królują proste wielkoformatowe płytki w jasnych kolorach. Drzwi w stylu Minimal Helsinki występują w beżach i jasnych kolorach bez dodatkowych ozdób i frezów. Mimo swojej prostoty jest to styl bardzo elegancki i bogaty – w stylu tym stawiamy na wysokiej jakości materiały. Drewno występuje w kolorach: jesion, olcha, bez połysku. W łazience głównie prysznic z bateriami podtynkowymi. Całość sprawia wrażenie bardzo estetycznego i drogiego wnętrza.

Zamów styl Minimal Helsinki