Twój login

Realizacje

‘100 Stary Browar PB Górski

Mieszkanie wykończone na potrzeby prawnika, który kocha w wolnym czasie gotować dla najbliższych. Zabudowa kuchenna wykonana pod wymiar wraz z pełnym osprzętem AGD. W całym mieszkaniu wykorzystane zostały lampy Aquaform - które dodają uroku w każdym pomieszczeniu. W łazience króluje kolekcja Braid R.2 marki Tubądzin w połaczeniu z czarnymi detalami tworzy ponadczasowy zestaw!

O stylu

New Age Tokio to wyjątkowy styl dla bardzo nowoczesnych i jednocześnie ceniących odważne rozwiązania kleintów. Styl jest inspirowany tendencjami aranżacyjnymi z nowoczesnego Tokio z dni dzisiejszych. To mocno industrialny styl który posiada w sobie wiele rozwiązań nowoczesnych. Główne materiały to cegła, beton, drewno oraz stal i mosiądz.

Styl ten też nie stroni od początkowo niby nie pasujących do siebie rozwiązań jak połączenie złotych baterii z ciężką ciemną kamienną płytką. Kolory zastosowane w tym stylu to ciemne drewno, często surowe drewno z metalem, czernią, bielą oraz szarością. W łazienkach ostre kształty, bardzo nowoczesne ciekawe umywalki z bateriami stylizowanymi lub nowoczesnymi. Króluje duża płytka w kamiennych rozwiązaniach, bez fugi, kładziona nie na całej powierzchni. W pomieszczeniach cegła industrialna, beton na ścianach, kable na wierzchu, ciężkie podłogi oraz techniczne czarne oświetlenie.

Zamów styl New Age Tokio