Twój login

Realizacje

‘204 Słoneczna Morena Robyg

Kolejne mieszkanie w rękach właściciela. Realizacja wykończona z myślą o studiującym w Trójmieście synu właścicieli. Jesteśmy dumni z funkcjonalnej zabudowy w kuchni :) Kolorystyka utrzymana w jasnych barwach, chociaż nie brakuje mocniejszych akcentów. Cudne oświetlenie blatu to zasługa produktów DDMax. Łazienka w bardzo popularnych wśród naszych Inwestorów szarych barwach z płytkami imitującymi kamień. Zapraszamy do podziwiania galerii!

O stylu

Minimal Helsinki to styl, który coraz częściej jest wybierany przez klientów. Charakteryzuje się w szczególności bardzo prostymi formami oraz jasnymi kolorami. Wszystkie rzeczy są proste, zakryte i niewidoczne, jest mało dodatków i innych elementów. Szafy i meble (kuchenne, wolnostojące) są proste - bezuchwytowe i bez dodatkowych elementów ozdobnych. Proste formy dotyczą także oświetlenia.

W łazience królują proste wielkoformatowe płytki w jasnych kolorach. Drzwi w stylu Minimal Helsinki występują w beżach i jasnych kolorach bez dodatkowych ozdób i frezów. Mimo swojej prostoty jest to styl bardzo elegancki i bogaty – w stylu tym stawiamy na wysokiej jakości materiały. Drewno występuje w kolorach: jesion, olcha, bez połysku. W łazience głównie prysznic z bateriami podtynkowymi. Całość sprawia wrażenie bardzo estetycznego i drogiego wnętrza.

Zamów styl Minimal Helsinki