Twój login

Realizacje

‘297 Semeco, Osiedle Aquasfera

Mieszkanie wykończone w minimalistycznym, nowoczesnym stylu w odcieniach szarości i bieli. Ożywieniem płaskich powierzchni w salonie jest ściana z ozdobną białą cegłą. W łazience panują niemal industrialne betonowe klimaty, a to za sprawą szarych płytek z efektem płyty chodnikowej. Surowość całej kolorystyki mieszkania jest przełamana przez jasne, acz nieco cieplejsze w swej kolorystyce, panele. No i te lampy!! W takiej przestrzeni z dodatkami można na prawdę zaszaleć!

O stylu

Industrial Berlin należy do grupy styli nowoczesnych, przeznaczony dla odważnych osób, ceniących ciekawe rozwiązania. Dominuje tu biel, szarość oraz kolor z przełamaniem głębokiego koloru drewna.

Kształty dominujące to ostre krawędzie, proste zestawienia, odważna armatura i biały montaż. W łazience króluje szarość z bielą uzupełniona strukturalnymi dekorami, szkło oraz stal. Nieodzownym elementem tego stylu jest beton, elementy i mocne akcenty jak cegła czy odważne designerskie tapety. W pomieszczeniach kolory ścian są białe i szare, przeważają proste formy z lekkim połyskiem, ale też duże formy kamienne czy lakierowane. Całość tworzą i dopełniają jednocześnie charakterystyczne szczegóły takie jak kable na wierzchu oraz detale w postaci technicznego oświetlenia.

Zamów styl Industrial Berlin