Twój login

Realizacje

‘127 Sadowa Kokoszki

Mieszkanie 82m2 składające się z dwóch pięter i dwóch łazienek. Na dole salon z aneksem, łazienka i pokój gościnny. U góry sypialnia, pokój dzienny z widokiem na salon i łazienka. Na podłodze panel laminowany Quickstep kolekcji Elite. Na piętrze wykładzina Mozart beżowa. W łazienkach oświetlenie Koma, Aquaform i Astro. Drzwi Pol-skone Nostre 03 idealnie komponujące się z białą listwą przypodłogową. W dolnej łazience płytki Yakara Grapithe Lapatto i Diano Cream Lapatto, kabina Huppe z zestawem prysznicowym Kludi, misa ustępowa Roca Gap i umywalka Koło Twins. W górnej łazience z tą różnicą że mamy uwalkę Roca Dama Senso i wannę Derby. W górnej łazience zainstalowano również ogrzewanie podłogowe.

O stylu

Minimal Helsinki to styl, który coraz częściej jest wybierany przez klientów. Charakteryzuje się w szczególności bardzo prostymi formami oraz jasnymi kolorami. Wszystkie rzeczy są proste, zakryte i niewidoczne, jest mało dodatków i innych elementów. Szafy i meble (kuchenne, wolnostojące) są proste - bezuchwytowe i bez dodatkowych elementów ozdobnych. Proste formy dotyczą także oświetlenia.

W łazience królują proste wielkoformatowe płytki w jasnych kolorach. Drzwi w stylu Minimal Helsinki występują w beżach i jasnych kolorach bez dodatkowych ozdób i frezów. Mimo swojej prostoty jest to styl bardzo elegancki i bogaty – w stylu tym stawiamy na wysokiej jakości materiały. Drewno występuje w kolorach: jesion, olcha, bez połysku. W łazience głównie prysznic z bateriami podtynkowymi. Całość sprawia wrażenie bardzo estetycznego i drogiego wnętrza.

Zamów styl Minimal Helsinki