Twój login

Realizacje

‘243 Robyg Słoneczna Morena

58m2 mieszkania wykończone w pakiecie Premium z naciskiem na proste nowoczesne formy. Gładkie błyszczące fronty w kuchennych szafkach, szafa z lustrzanymi drzwiami w przedpokoju to wszystko optycznie zwiększyło i tak już niemałą przestrzeń. Użycie taśm ledowych do podświetlenia niektórych mebli dodatkowo przełamało monotonnie płaskich powierzchni. Na uwagę zasługuje rewelacyjne rozwiązanie w sypialni, gdzie wnęka w ścianie została wykorzystana zarówno jako przestrzeń na szafę, jak i zastąpiła dodatkowe stoliki nocne! Sprytne rozwiązania to jest to!

O stylu

Industrial Berlin należy do grupy styli nowoczesnych, przeznaczony dla odważnych osób, ceniących ciekawe rozwiązania. Dominuje tu biel, szarość oraz kolor z przełamaniem głębokiego koloru drewna.

Kształty dominujące to ostre krawędzie, proste zestawienia, odważna armatura i biały montaż. W łazience króluje szarość z bielą uzupełniona strukturalnymi dekorami, szkło oraz stal. Nieodzownym elementem tego stylu jest beton, elementy i mocne akcenty jak cegła czy odważne designerskie tapety. W pomieszczeniach kolory ścian są białe i szare, przeważają proste formy z lekkim połyskiem, ale też duże formy kamienne czy lakierowane. Całość tworzą i dopełniają jednocześnie charakterystyczne szczegóły takie jak kable na wierzchu oraz detale w postaci technicznego oświetlenia.

Zamów styl Industrial Berlin