Twój login

Realizacje

‘89 Polonica Gant

W tej realizacji kuchnia i łazienka były najważniejsze i zostały wykończone kompleksowo. W łazience podziwać możemy zabudowę stolarską wykonaną na zamówienie przy użyciu blatów i płyt marki Egger w kolorze białym i szarym. Półki nad pralką powstały przy wykorzystaniu systemów Elfa - dzięki temu porządek w szafkach powinien zostać zachowany :) Łazienka została wypozażona również w sprzęt AGD. Zabudowa kuchena została oczywiście rownież wykonana w całości pod wymiar z materiałów marki Egger wraz z całym osprzętem - dzięki temu klient nie musiał się zastanawiać czy wszystko będzie do siebie pasować - zdbaliśmy o każdy szczegół. Ciepłe światło ledowe zamontowane przy zabudowie w kuchni jak i w łazience dodaje zdecydowanie uroku całości!

O stylu

Modern Barcelona to styl bogaty w dekoracje i kolor. Nowoczesny pełen kanciastych i ostrych form. Króluje to kolor i dodatki – morski, czerwień, żółty ale także biel. W zakresie pomieszczeń drzwi są w nowoczesnych formach z szybami, w kolorach drewna lub białe.

Łazienka to ciekawe formy wanien i parawanów oraz kanciaste umywalki i toalety. Dodatkowo płytki maja wiele kolorowych, ciekawych decorów w postaci obrazów ściennych i listw szklanych. W pomieszczeniach tapety i fototapety, panele 3d. Podłogi występują głównie w szarościach w towarzystwie ścian w intensywnych kolorach, ale też można spotkać dąb czy jesion bielony.

Zamów styl Modern Barcelona