Twój login

Realizacje

‘265 Polnord Brama Sopocka

Mieszkanie o powierzchni 67m2 wykończone w minimalistycznym stylu. W salonie główną rolę gra ściana imitująca wylany świeżo beton przypominający swoją powierzchnią księżyc, która wraz z punktowym białym oświetleniem nadaje pomieszczeniu wymiar niemal kosmiczny. Łazienka, pomimo oszczedności form, również zaskakuje, dzięki podświetlonemu sufitowi i niestandardowym industrialnym kształcie grzejnika. Wszak prostota nie musi oznaczać monotonii!

O stylu

New Age Tokio to wyjątkowy styl dla bardzo nowoczesnych i jednocześnie ceniących odważne rozwiązania kleintów. Styl jest inspirowany tendencjami aranżacyjnymi z nowoczesnego Tokio z dni dzisiejszych. To mocno industrialny styl który posiada w sobie wiele rozwiązań nowoczesnych. Główne materiały to cegła, beton, drewno oraz stal i mosiądz.

Styl ten też nie stroni od początkowo niby nie pasujących do siebie rozwiązań jak połączenie złotych baterii z ciężką ciemną kamienną płytką. Kolory zastosowane w tym stylu to ciemne drewno, często surowe drewno z metalem, czernią, bielą oraz szarością. W łazienkach ostre kształty, bardzo nowoczesne ciekawe umywalki z bateriami stylizowanymi lub nowoczesnymi. Króluje duża płytka w kamiennych rozwiązaniach, bez fugi, kładziona nie na całej powierzchni. W pomieszczeniach cegła industrialna, beton na ścianach, kable na wierzchu, ciężkie podłogi oraz techniczne czarne oświetlenie.

Zamów styl New Age Tokio