Twój login

Realizacje

‘1 p Kamienice Malczewskiego

Mieszkanie naszego klienta przeznaczone pod wynajem. Kuchnia IKEA, a na fartuchu kuchennym modna w ostatnim czasie cegiełka. Pozostałe wyposażenie również z IKEI. Drzwi marki Porta model Fokus. Łazienka w nowoczesnym, kobiecym stylu. Płytki margot wymieszane z częściowo malowaną powierzchnią ścian i lustro z IKEI ! Całe mieszkanie wyposażone zostało kompleksowo łącznie z oświetleniem i aranżacją okien. Aż by się chciało takie mieszkanie wynajmować !

O stylu

Styl Glamour Paris kojarzony z przepychem i dużą ilością dekoracji. Obecnie jest nieco inaczej. To styl bardzo elegancki. Jego głównym wyznacznikami są dębowe podłogi często z deską ułożoną w tzw. „jodełkę”, wysokie listwy przypodłogowe, białe drzwi, sztukaterie oraz tapety o bogatym wzornictwie.

Glamour Paris to także duże kamienne płytki takie jak carrara, travertin i inne zestawienia kamienne. Dodatkowo są dodawane duże i eleganckie lampy, lamperie oraz listwy przysufitowe z dodatkowymi podświetleniami. Kształty w łazience są obłe często dodawany jest kolor czarny oraz wanna wolnostojąca lub prysznic z dużą deszczownicą.

Zamów styl Glamour Paris