Twój login

Realizacje

‘212 Osiedle Vivaldiego Murapol

Realizacja w pakiecie Premium.  Zamontowano drzwi Plus Top 60 DRE, a podłogę w sypialni wyłożono panelami podłogowymi Dąb Olimpia Kronopol. W łazience zastosowany został decor ścienny Mozaika Domino Gris Szary, który fantastycznie łączy się z prostą, gustowną formą całego pomieszczenia.

O stylu

Industrial Berlin należy do grupy styli nowoczesnych, przeznaczony dla odważnych osób, ceniących ciekawe rozwiązania. Dominuje tu biel, szarość oraz kolor z przełamaniem głębokiego koloru drewna.

Kształty dominujące to ostre krawędzie, proste zestawienia, odważna armatura i biały montaż. W łazience króluje szarość z bielą uzupełniona strukturalnymi dekorami, szkło oraz stal. Nieodzownym elementem tego stylu jest beton, elementy i mocne akcenty jak cegła czy odważne designerskie tapety. W pomieszczeniach kolory ścian są białe i szare, przeważają proste formy z lekkim połyskiem, ale też duże formy kamienne czy lakierowane. Całość tworzą i dopełniają jednocześnie charakterystyczne szczegóły takie jak kable na wierzchu oraz detale w postaci technicznego oświetlenia.

Zamów styl Industrial Berlin