Twój login

Realizacje

‘253 Osiedle Morskie Eurostyl

Realizacja, w której wszystkie pomieszczenia wyglądają tak dobrze, że aż trudno nam wybrać ulubione! :) W salonie zdecydowanie w oczy wpadają naścienne płyty o betonowej fakturze, które w połączeniu z jasną barwą pozostałych ścian i panelami na podłodze dają ciekawy efekt. Łazienka to również modne zestawienie szarości i beżu, a także prysznic ze sporą ilością przestrzeni oraz z odpływem liniowym. A w pokoju dziecięcym grafika na ścianie, która pobudzi wyobraźnię niejednego małego podróżnika!

O stylu

Industrial Berlin należy do grupy styli nowoczesnych, przeznaczony dla odważnych osób, ceniących ciekawe rozwiązania. Dominuje tu biel, szarość oraz kolor z przełamaniem głębokiego koloru drewna.

Kształty dominujące to ostre krawędzie, proste zestawienia, odważna armatura i biały montaż. W łazience króluje szarość z bielą uzupełniona strukturalnymi dekorami, szkło oraz stal. Nieodzownym elementem tego stylu jest beton, elementy i mocne akcenty jak cegła czy odważne designerskie tapety. W pomieszczeniach kolory ścian są białe i szare, przeważają proste formy z lekkim połyskiem, ale też duże formy kamienne czy lakierowane. Całość tworzą i dopełniają jednocześnie charakterystyczne szczegóły takie jak kable na wierzchu oraz detale w postaci technicznego oświetlenia.

Zamów styl Industrial Berlin