Twój login

Realizacje

‘161 Myśliwski Stok

Niewielkie ale efektownie urządzone mieszkanie w pakiecie Premium Plus. Na podłogach panel Quickstep Classic Dąb Biały Bielony. W holu i w kuchni położono gres szkliwiony Social Granister. Na ścianie w kuchni Eleganza Squares czarna i biała. Pięknym elementem ozdobnym salonu jest kamień dekoracyjny Stegu parma. Nowoczesnego charakteru łazienki dodaje sufit podwieszany i oświetlenie podwannowe. Kolorystyka bieli, szarości i czerni idealnie wpisuje się w kompozycję mieszkania.

O stylu

Styl Glamour Paris kojarzony z przepychem i dużą ilością dekoracji. Obecnie jest nieco inaczej. To styl bardzo elegancki. Jego głównym wyznacznikami są dębowe podłogi często z deską ułożoną w tzw. „jodełkę”, wysokie listwy przypodłogowe, białe drzwi, sztukaterie oraz tapety o bogatym wzornictwie.

Glamour Paris to także duże kamienne płytki takie jak carrara, travertin i inne zestawienia kamienne. Dodatkowo są dodawane duże i eleganckie lampy, lamperie oraz listwy przysufitowe z dodatkowymi podświetleniami. Kształty w łazience są obłe często dodawany jest kolor czarny oraz wanna wolnostojąca lub prysznic z dużą deszczownicą.

Zamów styl Glamour Paris