Twój login

Realizacje

‘239 Moderna Investment

Ta realizacja to kolejny dowód na to, że biel i drewno są wciąż na topie! Skromnie uważamy, że efekt wyszedł świetny :) To wszystko głównie dzięki takim "smaczkom", jak charakterystyczna tapeta winylowa z oryginalnym wzorem w białej tonacji. Podłoga to cudne panele firmy Swiss Krono z kolekcji Dąb Celtycki, które - dość niestandardowe rozwiązanie - zagościły także na ścianie. Całość wygląda pięknie, nieprawdaż? Dzięki realizacjom takim jak ta, nikt chyba nie zarzuci nam braku kreatywności :)

O stylu

Minimal Helsinki to styl, który coraz częściej jest wybierany przez klientów. Charakteryzuje się w szczególności bardzo prostymi formami oraz jasnymi kolorami. Wszystkie rzeczy są proste, zakryte i niewidoczne, jest mało dodatków i innych elementów. Szafy i meble (kuchenne, wolnostojące) są proste - bezuchwytowe i bez dodatkowych elementów ozdobnych. Proste formy dotyczą także oświetlenia.

W łazience królują proste wielkoformatowe płytki w jasnych kolorach. Drzwi w stylu Minimal Helsinki występują w beżach i jasnych kolorach bez dodatkowych ozdób i frezów. Mimo swojej prostoty jest to styl bardzo elegancki i bogaty – w stylu tym stawiamy na wysokiej jakości materiały. Drewno występuje w kolorach: jesion, olcha, bez połysku. W łazience głównie prysznic z bateriami podtynkowymi. Całość sprawia wrażenie bardzo estetycznego i drogiego wnętrza.

Zamów styl Minimal Helsinki