Twój login

Realizacje

‘150 Invest Komfort Bra Bank

Mieszkanie w unikalnym stylu, przygotowane z myślą o wynajmie krótko i długoterminowym. Podłoga Quick Step w odcieniu naturalnego dębu Havanna ze śladami cięcia piłą fenomenalnie współgra z nowoczesnymi drzwiami marki Porta. Źródłem światła w łazience jest plafoniera Pills, dodatkowe oświetlenie i urok zapewniają też kinkiety Missouri Nowodvorski Lighting. Zainstalowana ceramika i armatura to najlepsze marki - prysznic i umywalka KOŁO, baterie Kludi, a do tego zjawiskowe płytki Opoczno. 

O stylu

Modern Barcelona to styl bogaty w dekoracje i kolor. Nowoczesny pełen kanciastych i ostrych form. Króluje to kolor i dodatki – morski, czerwień, żółty ale także biel. W zakresie pomieszczeń drzwi są w nowoczesnych formach z szybami, w kolorach drewna lub białe.

Łazienka to ciekawe formy wanien i parawanów oraz kanciaste umywalki i toalety. Dodatkowo płytki maja wiele kolorowych, ciekawych decorów w postaci obrazów ściennych i listw szklanych. W pomieszczeniach tapety i fototapety, panele 3d. Podłogi występują głównie w szarościach w towarzystwie ścian w intensywnych kolorach, ale też można spotkać dąb czy jesion bielony.

Zamów styl Modern Barcelona