Twój login

Realizacje

‘198 Dom w Gdyni

Tym razem mieliśmy przyjemność zająć się wykończeniem domu prywatnego w Gdyni. Pracy sporo, bo metraż 115 m2. Pakiet rozsądny, bo nasz słynny Premium Plus :) Z dodatków poza pakiet Inwestorzy zdecydowali się na wannę wolnostojącą z baterią, dodatkowe sufity podwieszane oraz większą ilość płytek i obudowę kominka w salonie. Stonowane kolory i świetnej jakości materiały w połączeniu z wyjątkowymi akcesoriami były strzałem w dziesiątkę!

O stylu

Styl Glamour Paris kojarzony z przepychem i dużą ilością dekoracji. Obecnie jest nieco inaczej. To styl bardzo elegancki. Jego głównym wyznacznikami są dębowe podłogi często z deską ułożoną w tzw. „jodełkę”, wysokie listwy przypodłogowe, białe drzwi, sztukaterie oraz tapety o bogatym wzornictwie.

Glamour Paris to także duże kamienne płytki takie jak carrara, travertin i inne zestawienia kamienne. Dodatkowo są dodawane duże i eleganckie lampy, lamperie oraz listwy przysufitowe z dodatkowymi podświetleniami. Kształty w łazience są obłe często dodawany jest kolor czarny oraz wanna wolnostojąca lub prysznic z dużą deszczownicą.

Zamów styl Glamour Paris