Twój login

Realizacje

‘131 Dekpol

Nowoczesne mieszkanie w pakiecie Premium Plus dla małżeństwa. Zostało z naszej strony wykończone łącznie z kuchnią i pozostałymi zabudowami świeżo od stolarza. Ciepły klimat nadaje ciegła Stone Master Loft Brick w strefie kuchennej. Niewielka powierzchnia została świetnie oświetlona sufitami podwieszanymi z LED i halogenami. Drzwi DRE Plus Top dąb szary ryfla. W łazience położono płytki Tubądzina kolekcji Square w połączeniu z drewnopodobną kolekcją Stargres. Cały biały montaż marki Koło. Jednym słowem milusio i cieplusio, aż chce się mieszkać!

O stylu

Modern Barcelona to styl bogaty w dekoracje i kolor. Nowoczesny pełen kanciastych i ostrych form. Króluje to kolor i dodatki – morski, czerwień, żółty ale także biel. W zakresie pomieszczeń drzwi są w nowoczesnych formach z szybami, w kolorach drewna lub białe.

Łazienka to ciekawe formy wanien i parawanów oraz kanciaste umywalki i toalety. Dodatkowo płytki maja wiele kolorowych, ciekawych decorów w postaci obrazów ściennych i listw szklanych. W pomieszczeniach tapety i fototapety, panele 3d. Podłogi występują głównie w szarościach w towarzystwie ścian w intensywnych kolorach, ale też można spotkać dąb czy jesion bielony.

Zamów styl Modern Barcelona