Twój login

Realizacje

‘107 City Park INPRO

Realizacja z bardzo dużym wkładem i inwencją naszej klientki. Łazienka - typowo kobieca, wprawiająca z relaksacyjny klimat- płytki Paradyż Sabro, mozaika dostarczona przez klientkę. Kabina prysznicowa Huppe. Wanna Frida a za nią specjalna wnęka z miejscem na otoczaki i oświetleniem podwannowym. W WC płytki Arte Amarena, na ścianie funkcjonalne ozdobne półki. W salonie elegancko dopasowany układ sufit podwieszanych. Na ścianie telewizyjnej kamień Sahara Bergamo. W późniejszym etapie przez naszego stolarza realizowane będą wszystkie zabudowy stolarskie.

O stylu

Styl Glamour Paris kojarzony z przepychem i dużą ilością dekoracji. Obecnie jest nieco inaczej. To styl bardzo elegancki. Jego głównym wyznacznikami są dębowe podłogi często z deską ułożoną w tzw. „jodełkę”, wysokie listwy przypodłogowe, białe drzwi, sztukaterie oraz tapety o bogatym wzornictwie.

Glamour Paris to także duże kamienne płytki takie jak carrara, travertin i inne zestawienia kamienne. Dodatkowo są dodawane duże i eleganckie lampy, lamperie oraz listwy przysufitowe z dodatkowymi podświetleniami. Kształty w łazience są obłe często dodawany jest kolor czarny oraz wanna wolnostojąca lub prysznic z dużą deszczownicą.

Zamów styl Glamour Paris