Twój login

Realizacje

‘133 City Park

Realizacja przestrzenna na ostatnim piętrze inwestycji City Park. Na podłodze desa Boen Dąb Andante biały. Łazienka pokaźnym rozmiarów z wanną (Koło Clarissa) i prysznicem z odpływem liniowym marki Aco. Płytki Paradyż Taranto. Umywalka firmy Kerasan Flo.

O stylu

Industrial Berlin należy do grupy styli nowoczesnych, przeznaczony dla odważnych osób, ceniących ciekawe rozwiązania. Dominuje tu biel, szarość oraz kolor z przełamaniem głębokiego koloru drewna.

Kształty dominujące to ostre krawędzie, proste zestawienia, odważna armatura i biały montaż. W łazience króluje szarość z bielą uzupełniona strukturalnymi dekorami, szkło oraz stal. Nieodzownym elementem tego stylu jest beton, elementy i mocne akcenty jak cegła czy odważne designerskie tapety. W pomieszczeniach kolory ścian są białe i szare, przeważają proste formy z lekkim połyskiem, ale też duże formy kamienne czy lakierowane. Całość tworzą i dopełniają jednocześnie charakterystyczne szczegóły takie jak kable na wierzchu oraz detale w postaci technicznego oświetlenia.

Zamów styl Industrial Berlin