Twój login

Realizacje

‘144 Azaliowy Park Activa

Mieszkanie aż po ostatni detal wykończone przez naszą firmę dla rodziny 2+1. Salon z aneksem aż tryska nowoczesnością. Lakier + drewnopodobna płyta i świetnie oświetlenie w postaci sufitów podwieszanych eleganckich lamp nad barkiem dają świetny efekt. Salon został wyposażony w meble AGATA MEBLE i IKEA, można? Można! Żaluzje produkcji naszej zaprzyjaźnionej firmy Blindsproject. W łazience warto zwrócić uwage na unikalne półokrągłe lustro. W całym mieszkaniu podłogi Quickstep Eligna Wide Dąb Jasny Poranny Deska i drzwi DRE Elsa. Na ścianiach płytka Bihara. W sypialni cudna fototapeta z twoje.fototapety.pl.

O stylu

Styl Elegant Monaco to bogaty pełen szyku i elegancki styl. Charakterystyczne są tu: fornir kamienny, przysufitowe listwy ozdobne oraz tapety i dekoracje ścienne. Drzwi z drewna oraz w wersji połysk i lakier, podłogi drewniane z wysokimi listwami przypodłogowymi oraz dodatkowe płytki w bardzo dużych formatach.

Królują tu szlachetne materiały jak drewno dębowe, olcha, trawertyn, carrara, kamień, złoto. W łazience stylizowana armatura marki artceram, wanna wolnostojąca oraz dodatkowe oświetlenie w pięknym nowojorskim stylu. Dominujące materiały to materiały naturalne, w kolorystyce bieli, głębokiego drewna a także charakterystyczny dla stylu połysk.

Zamów styl Elegant Monaco