Twój login

Realizacje

‘136 Aura Gdańsk Myon

Mieszkanie pod wynajem w centrum Gdańska, z klimatyzacją, tuż obok Motławy- schludne i bez zbędnych dodatków. Kuchnia z laminatu produkcji naszego stolarza w wiecznie modnej bieli z dodatkiem drewna. Drzwi marki DRE Sinco o wybarwieniu wiąz bielony. W łazience armatura Grohe Eurosmart Cosmopolitan. Na ścianach płytki Domino kolekcji Lily krem w mieszanką Flare brąz. Na zlecenie naszego klienta zajmowaliśmy się również zakupem pozostałych mebli wolnostojących, AGD i ich montażem. Mieszkanie urządzone szybko, łatwo i bez zbędnego zaangażowania naszego klienta.

O stylu

Minimal Helsinki to styl, który coraz częściej jest wybierany przez klientów. Charakteryzuje się w szczególności bardzo prostymi formami oraz jasnymi kolorami. Wszystkie rzeczy są proste, zakryte i niewidoczne, jest mało dodatków i innych elementów. Szafy i meble (kuchenne, wolnostojące) są proste - bezuchwytowe i bez dodatkowych elementów ozdobnych. Proste formy dotyczą także oświetlenia.

W łazience królują proste wielkoformatowe płytki w jasnych kolorach. Drzwi w stylu Minimal Helsinki występują w beżach i jasnych kolorach bez dodatkowych ozdób i frezów. Mimo swojej prostoty jest to styl bardzo elegancki i bogaty – w stylu tym stawiamy na wysokiej jakości materiały. Drewno występuje w kolorach: jesion, olcha, bez połysku. W łazience głównie prysznic z bateriami podtynkowymi. Całość sprawia wrażenie bardzo estetycznego i drogiego wnętrza.

Zamów styl Minimal Helsinki