Twój login

Realizacje

‘242 Aura Gdańsk

Fantastyczna realizacja o powierzchni 64 m2 pod wynajem w pakiecie Premium Plus. Inwestorka powierzyła nam sporo prac - od wyburzenia prawie wszystkich ścianek działowych i postawienia nowych (zupełnie nowy układ mieszkania to jest to!), hydraulikę, elektrykę, typowe prace remontowe i zabudowy... uff! :) W łazience użyliśmy płytek Domino Grafite oraz Domino Inverno. Ściany w całym mieszkaniu pomalowano farbą Flugger o indeksie 5552. Kiedy nasza praca się skończyła, Inwestorka nadała mieszkaniu indywidualny charakter - finalnie całość wygląda nieziemsko!

O stylu

Modern Barcelona to styl bogaty w dekoracje i kolor. Nowoczesny pełen kanciastych i ostrych form. Króluje to kolor i dodatki – morski, czerwień, żółty ale także biel. W zakresie pomieszczeń drzwi są w nowoczesnych formach z szybami, w kolorach drewna lub białe.

Łazienka to ciekawe formy wanien i parawanów oraz kanciaste umywalki i toalety. Dodatkowo płytki maja wiele kolorowych, ciekawych decorów w postaci obrazów ściennych i listw szklanych. W pomieszczeniach tapety i fototapety, panele 3d. Podłogi występują głównie w szarościach w towarzystwie ścian w intensywnych kolorach, ale też można spotkać dąb czy jesion bielony.

Zamów styl Modern Barcelona