Twój login

Realizacje

‘82 Apartamenty na Polanie

Mieszkanie idealnie w całości zgrywające się pod względem kolorystycznym. Na podłodze panele Quicksep Dąb Klasyczny Naturalny. Drzwi DRE Vetro A1. W łazience kolekcja płytek Paradyż Hasel, wanna Koło Modo, umywalka Roca Diverta. Całość realizacji z pewnością ożywiają zastosowane tu tapety: Prestigoius Slated, Galerie Statements oraz Totally For Kids- Polecamy!

O stylu

Minimal Helsinki to styl, który coraz częściej jest wybierany przez klientów. Charakteryzuje się w szczególności bardzo prostymi formami oraz jasnymi kolorami. Wszystkie rzeczy są proste, zakryte i niewidoczne, jest mało dodatków i innych elementów. Szafy i meble (kuchenne, wolnostojące) są proste - bezuchwytowe i bez dodatkowych elementów ozdobnych. Proste formy dotyczą także oświetlenia.

W łazience królują proste wielkoformatowe płytki w jasnych kolorach. Drzwi w stylu Minimal Helsinki występują w beżach i jasnych kolorach bez dodatkowych ozdób i frezów. Mimo swojej prostoty jest to styl bardzo elegancki i bogaty – w stylu tym stawiamy na wysokiej jakości materiały. Drewno występuje w kolorach: jesion, olcha, bez połysku. W łazience głównie prysznic z bateriami podtynkowymi. Całość sprawia wrażenie bardzo estetycznego i drogiego wnętrza.

Zamów styl Minimal Helsinki