Twój login

Realizacje

‘223 Allcon Królewskie Wzgórze

Jasna przestrzeń zaaranżowana z dbałością o każdy szczegół. Dzięki połączeniu stonowanych barw i efektownych wykończeń każde z pomieszczeń odznacza się eleganckim i wyrafinowanym designem. Kamień ozdobny na ścianach w przedpokoju czy tapeta w odważny wzór nadaje wnętrzom unikalnego charakteru sprawiając, że nikt nie przeszedłby obok tego mieszkania obojętnie. Klasa sama w sobie!

O stylu

Industrial Berlin należy do grupy styli nowoczesnych, przeznaczony dla odważnych osób, ceniących ciekawe rozwiązania. Dominuje tu biel, szarość oraz kolor z przełamaniem głębokiego koloru drewna.

Kształty dominujące to ostre krawędzie, proste zestawienia, odważna armatura i biały montaż. W łazience króluje szarość z bielą uzupełniona strukturalnymi dekorami, szkło oraz stal. Nieodzownym elementem tego stylu jest beton, elementy i mocne akcenty jak cegła czy odważne designerskie tapety. W pomieszczeniach kolory ścian są białe i szare, przeważają proste formy z lekkim połyskiem, ale też duże formy kamienne czy lakierowane. Całość tworzą i dopełniają jednocześnie charakterystyczne szczegóły takie jak kable na wierzchu oraz detale w postaci technicznego oświetlenia.

Zamów styl Industrial Berlin