Twój login

Realizacje

‘168 Albatros Towers

Mieszkanie 68 m2 na inwestycji Robyg, Albatros Towers, pakiet Gold z zabudowami. Rolety okienne Blindsproject, zabudowy lakier mat + kilka ciekawych rozwiązań jak blat Feniks, chowane gniazdka w blacie, systemy cargo oraz winiarka chowana w ścianie daje niebiański komfort użytkowania. Łazienka podłoga drewnopodobna, zabudowy lakier mat, podświetlenia LED. Wyszło naprawdę ładnie!

O stylu

Westin London to styl bardzo ekskluzywny i pełen naturalnych produktów. W tym stylu króluje drewno w wszelkich odmianach połączone z delikatnymi naturalnymi kamiennymi płytkami i uzupełnione kolorem bieli i czerwieni.

Naturalne produkty to drewno, drewniane dekoracje ścienne, drewniane podłogi i fornirowane drzwi. W łazienkach płytki w dużych rozmiarach, kamienne bez zbędnych dekoracji czy motywów. Styl prosty w swoim wdzięku a jednocześnie bogaty w formie ze względu na materiały. W pomieszczeniach kolory natury, zieleń ale także czarny, kamień jak travertin czy marmur - ale z delikatna żyłką. Całość uzupełniają nienarzucające się lampy w kolorze bieli lub czerni.

Zamów styl Westin London