Drewniana podłoga za 0 zł!

Drewniana podłoga za 0 zł!

wniana podłoga za… 0 zł do każdego pakietu wykończenia pod klucz!

W Perfect Construction doskonale wiemy, jak ważna jest porządna, ponadczasowa podłoga. Jednak często ze względu na ograniczony budżet, Klienci decydują się na zakup podłogi “z niższej półki”. Niezależnie od tego jaką opcję przyjmiemy - w przypadku podłogi do całego mieszkania, musimy być przygotowani na spory wydatek.

Teraz dzięki akcji „Drewniana podłoga za 0zł” możecie usunąć go zupełnie ze swojego kosztorysu wykończeniowego!

Do 30 kwietnia, do każdego zakupionego pakietu wykończeń pod klucz dokładamy za darmo wysokiej jakości podłogę drewnianą w detalicznej cenie nawet ponad 200 zł za m2 wraz z położeniem.

NIE CZEKAJ I SPRAWDŹ JUŻ DZIŚ JAK WYGLĄDAJĄ PODŁOGI Z OFERTY NA ŻYWO W NASZYM SALONIE!

 

Pakiet PREMIUM - wartość rynkowa podłogi od 120 zł - 140 zł za m2

Oferta skierowana jest do osób, które w podłodze cenią naturalny wygląd, dlatego wybraliśmy dla Państwa klasyczne odcienie jesionu oraz dębu. Przedstawiona linia podłóg jest najczęstszym wyborem, gdyż idealnie sprawdza się w projektach klasycznych jak i nowoczesnej aranżacji. Pokrycie warstwą lakieru sprawia, że podłoga jest trwała i odporna.

Pakiet PREMIUM wybrane podłogi:

dąb standard 3-lamelowy jesion standard 3-pasmowy dąb rustykalny European Oak Rustic
dąb Manhattan Oak Premium dąb bielony milk Oak Rustic

Pakiet PREMIUM przykładowe aranżacje:
Pakiet PREMIUM PLUS - wartość rynkowa podłogi od 140 zł – do 160 zł m2

Znajdziemy tu m.in. podłogę wykonaną z jesionu, która doda każdemu pomieszczeniu klasycznego wyglądu, a nowoczesnym wnętrzom dodadzą ciepła i przytulności.Deski zostały pokryte lakierem, dzięki czemu zyskały połysk charakterystyczny dla drewnianych pakietów oraz wytrzymałość na wszelkie zarysowania i uszkodzenia.

 

Pakiet PREMIUM PLUS wybrane podłogi:

Jesion Family bielony dąb Ivory Oak Rusti dąb Chocolate Oak Premium

dąb Desert Oak Premium

dąb Ivory Oak Premium  dąb Antique Oak Premium

Pakiet PREMIUM PLUS przykładowe aranżacje:

.

Pakiet GOLD - wartość rynkowa podłogi od 150 zł - 180 zł za m2

W pakiecie GOLD proponujemy Państwu zarówno podłogi wykonane w 100% z naturalnego drewna, jak i podłogi fornirowane; wybraliśmy podłogi z najbardziej ekskluzywnej linii Barlinek Pure z 4-stronną fazowaną krawędzią. podłogi fornirowane Por-ky cechuje nie tylko piękny wygląd, ale także wytrzymałość i odporność na wszelkie uderzenia, dzięki bardzo wytrzymałej płycie HDF oraz 8 warstwom lakieru. Dodatkowo ich produkcja jest w pełni ekologiczna. Idealnie nadają się na ogrzewanie podłogowe.

 

Pakiet GOLD wybrane podłogi:

dąb Askania Piccolo dąb Cherry Chocolate dąb Golden Spike 3-lamelowy
dąb European Oak Premium dąb Umber Oak Premium orzech Smoked Walnut Premium

Pakiet GOLD przykładowe aranżacje:Pakiet GOLD PLUS - wartość rynkowa podłogi od 170 zł - 210 zł za m2

Przygotowaliśmy dla Państwa ofertę w której znajdują się podłogi wykonane w 100% z naturalnego drewna. Niewielkie sęki nadają im klasycznego, szlachetnego charakteru. Wybrane podłogi są niezwykle wytrzymałe, nadają się do ułożenia na ogrzewaniu podłogowym Niemałym zaskoczeniem jest fakt, iż w najwyższym pakiecie znalazły się również panele laminowane. Nie są to jednak standardowe klasyczne panele. Wzór "jodełki" przechodzi ostatnio swój renesans,a wybrane panele mają świetną klasę ścieralności AC6.

Pakiet GOLD PLUS wybrane podłogi:

dąb Country szczotkowany dąb Vintage olejowany dąb Askania Molti

dąb Metropole

dąb Classic Oak Natural dąb Hungarian Oak Natural

Pakiet GOLD PLUS przykładowe aranżacje:

 

Więcej szczegółowych informacji na temat promocji udziela dział sprzedaży Perfect Construction. Zadzwoń 530 505 020 lub napisz Turn on JavaScript!

Wierzymy, że nasza propozycja  przypadnie Państwu do gustu!

REGULAMIN AKCJI

“Drewniana podłoga za 0 zł”

Postanowienia ogólne:

Organizatorem promocji “Drewniana podłoga za 0zł”  jest Perfect Construction Katarzyna Kazojć z siedzibą przy ul. Haffnera 86/13 w Sopocie (81-715), o numerach NIP: 5791853775 oraz REGON: 221196590.

 1. Promocja przeprowadzana jest na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej w showroomie firmy Perfect Construction Katarzyna Kazojć zlokalizowanej w: C.H. Kartuska ul. Kartuska 214 w Gdańsku.

 2. Promocja rozpoczyna się w dniu 6 kwietnia 2018 roku i potrwa nie dłużej niż do dnia 30 kwietnia 2018 roku (dalej: Okres Promocji) lub do czasu wyczerpania zapasów dostępnych produktów.

 3. Uczestnikiem promocji jest każda osoba, która w trakcie jej trwania kupi jeden z pakietów wykończenia wnętrz pod klucz, opisanych na stronie  http://perfectconstruction.pl/oferta/  Dotyczy pakietów Premium, Premium Plus, Gold oraz Gold Plus.

 4. Każdy z klientów opisanych w pkt. 3 otrzyma w cenie pakietu drewnianą podłogę do swojego mieszkania, wraz z usługą jej położenia.

 5. Do każdego pakietu wykończeń wnętrz pod klucz przypisane są określone rodzaje oferowanych za darmo podłóg, wg poniższego zestawienia:

 6. Do każdego z pakietów przypisana jest określona ilość m2 danego rodzaju podłóg.

 7. Warunkiem przystąpienia do Promocji jest zapoznanie się i akceptacja postanowień niniejszego Regulaminu, a także podpisanie Umowy Przedwstępnej dotyczącej usług świadczonych przez Perfect Construction oraz dokonanie płatności określonej w wymienionej umowie.

 8. W Promocji mogą brać udział wyłącznie osoby fizyczne, które ukończyły 18. rok życia i posiadają pełną zdolność do czynności prawnych, a także są konsumentami w rozumieniu art.22(1) kodeksu cywilnego, które w Okresie Promocji zawrą umowę sprzedaży usługi świadczonej przez Perfect Construction.

Zasady promocji

 1. Umowa Przedwstępna pomiędzy Uczestnikiem a Organizatorem, będąca podstawą przyznania Uczestnikowi Prezentu - drewnianej podłogi za 0 zł wraz z usługą położenia, o którym mowa w 4 p. regulaminu musi zostać zawarta w Okresie Promocji, czyli do 30 IV 2018 r.. Przedmiotem Umowy, o której mowa w zdaniu poprzednim, mogą być wybrane przez Uczestnika pakiety usług dostępnych na stronie internetowej www.perfectconstruction.pl.

 2. W ramach jednej Umowy Uczestnik ma możliwość otrzymania wyłącznie jednego Prezentu.

 3. Uczestnikowi nie przysługuje prawo do otrzymania ekwiwalentu pieniężnego lub rzeczowego w zamian za otrzymaną Promocję.

 4. W Promocji uwzględniane będą wyłącznie umowy sprzedaży zawarte zgodnie z zasadami określonymi w Regulaminie.

 5. Uczestnik przystępuje do Promocji po zapoznaniu się z niniejszym Regulaminem i uprzedniej akceptacji jego warunków. Udział w Promocji wymaga przestrzegania warunków w nim opisanych.

Dane osobowe

Administratorem danych osobowych Uczestników jest Organizator. Organizator informuje, że dane osobowe Uczestników korzystających z Promocji na warunkach opisanych w niniejszym Regulaminie będą przetwarzane zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 r. (tekst jednolity w Dz. U. z 2016 r. poz. 922 ze zm.) wyłącznie w celu potwierdzenia spełnienia warunków udziału w Promocji i jej realizacji lub rozpatrzenia ewentualnych reklamacji oraz w celach marketingu bezpośredniego produktów własnych Organizatora. Wszystkie dane osobowe Uczestników Promocji składających reklamacje lub skargi będą przechowywane i zabezpieczone przez Administratora danych zgodnie z zasadami określonymi w Ustawie o ochronie danych osobowych. Podanie danych jest dobrowolne (jednakże ich nie podanie uniemożliwi udział w Promocji oraz podpisanie Umowy), a Uczestnikom przysługuje w każdym czasie prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz do ich poprawiania, aktualizacji, uzupełniania i usuwania na warunkach określonych w ustawie o ochronie danych osobowych.

 

Reklamacje

1. Reklamacje nie przysługują uczestnikom promocji.

Postanowienia końcowe

 1. Niniejszy Regulamin dostępny jest na stronie internetowej http://perfectconstruction.pl/podloga-za-0/ 

 2. Organizator zastrzega sobie prawo do zmiany Regulaminu bez podania przyczyny.

 3. Organizator poinformuje Uczestników o zmianie Regulaminu za pośrednictwem strony internetowej www.perfectconstruction.pl

 4. Ewentualna zmiana Regulaminu nie wpływa na treść i warunki zawartych przez Uczestników i Organizatora umów sprzedaży przed zmianą Regulaminu.

 5. W sprawach nieuregulowanych niniejszym Regulaminem mają zastosowanie odpowiednie przepisy kodeksu cywilnego