Zostań

Naszym fanem

Zobacz naszego FB - ponad 40 tys fanów

Zobacz
Twój login

Usługa dodatkowa

Zabudowy łazienkowe pod wymiar

Zabudowy łazienkowe to niezwykle ważny element mieszkania. Zazwyczaj w łazienkach jest mało miejsca i ciężko o umiejscowienie rzeczy, i przedmiotów, my wykonujemy zmyślne zabudowy - takie, które są praktyczne i wytrzymałe.

O usłudze

Wariantów aranżacji łazienek jest nieskończenie wiele. Planujemy aranżację ścian, układ funkcjonalny sanitariatów. Przy małych powierzchniach główkujemy nad sprytnym rozmieszczeniem rzeczy i maksymalnym wykorzystaniem wolnego miejsca. Do takich zadań najlepszym rozwiązaniem wydaje się być pomoc stolarza.

W sklepach, owszem, znajdziemy proste meble wpasowujące się w każdą, nawet trudno ustawną przestrzeń, jednak nie będzie to satysfakcjonujące osiągnięcie i szczyt naszych możliwości, które zmusi nas do ograniczenia oczekiwań i realnego zrezygnowania z miejsca do przechowywania lub innych przydatnych funkcji, które można by było tam jeszcze zastosować. Podobnie może być z dużymi pokojami kąpielowymi z tym, że zabudowa łazienki przejawia się tam częściej w ogólnym wystroju, czyli ujednoliceniu wybranych elementów i dzięki temu połączeniu, na przykład mebli, ścian, oprawy urządzeń, które rozstawione w dalszej odległości od siebie mogą stracić wizualną spójność.

My robimy to tak, aby to klient był zadowolony - specjalizujemy się w schowkach i sprytnych rozwiązaniach całości. 

Zamów usługę Zabudowy łazienkowe pod wymiar

Zainteresowany?

Umów się na darmowe spotkanie
i poproś o login do konfiguratora produktów

Zacznij teraz