Zostań

Naszym fanem

Zobacz naszego FB - ponad 40 tys fanów

Zobacz
Twój login

Usługa dodatkowa

Zabudowy kuchenne

Dbamy o każdy element w zakresie aranżacji wnętrz. Kuchnie i zabudowy to bardzo ważna część stanowiąca niekiedy podstawę aranżacji

O usłudze

Dbamy o każdy element w zakresie aranżacji wnętrz. Kuchnie i zabudowy to bardzo ważna część stanowiąca niekiedy podstawę aranżacji. Umeblowanie pomieszczeń powinno spełniać kilka warunków, takich jak estetyka, trwałość czy użyteczność. Oferując naszym klientom zabudowy i szafy stawiamy na dobre i sprawdzone przez nas produkty. Poniżej znajduje się fotorelacja ze stolarni ze Starogardu Gdańskiego z którą współpracujemy. Wieloletnia tradycja i doświadczenie to podstawa. Każdy element powstaje z ogromną starannością, od podstaw przy użyciu profesjonalnych maszyn. Nad całym procesem produkcyjnym czuwają prawdziwi fachowcy. Zabudowy drewniane nadają szyku i elegancji oraz są ponadczasowym rozwiązaniem aranżacyjnym. Zapraszamy do obejrzenia filmu z realizacji na dole strony :)

KUCHNIE I ZABUDOWY

W naszej ofercie znajdują się także zabudowy stolarskie i kuchnie wraz ze sprzętem AGD. Oferta zawiera elementy takie jak: meble na zamówienie, szafy, garderoby i kuchnie, które nie są wliczone w cenę pakietu.

Zabudowy to bardzo indywidualna kwestia i tak samo wyglądającą kuchnię można wykonać w budżecie od kilku do nawet kilkudziesięciu tysięcy złotych.

DLACZEGO MY?

Cenę zabudów i kuchni można doliczyć do kosztu wykończenia oraz zlecić wykonanie ich bezpośrednio nam. Pozwala to nam zaprojektować meble perfekcyjnie pasujące do pozostałej części mieszkania,a oddawane mieszkanie jest gotowe do zamieszkania. Wykonujemy zabudowy i kuchnie w trakcie wykańczania mieszkania.

Współpracujemy z sześcioma stolarniami w województwie pomorskim, dzięki temu otrzymają Państwo wycenę od kilku wykonawców jednocześnie. Współpracujemy zarówno z dużymi stolarniami, mogącymi wykonać zabudowy w trybie ekspresowym – nawet w ciągu dwóch tygodni, jak i z małymi stolarniami – rzemieślnikami, którzy są w stanie spełnić najbardziej wysublimowane pomysły.

JAK TO DZIAŁA?

Podczas procesu projektowania zgłaszają Państwo projektantowi, że są Państwo zainteresowani zabudowami i kuchnią. Projektant wybierze z Państwem wybarwienie, kolory, okładziny, granity, uchwyty i środki. Większość próbników jest dostępna w naszym Showroomie – tak samo jak przykładowe kuchnie i szafy.

Ważnym aspektem jest wyznaczenie górnej granicy budżetu, tak by po wycenie i projekcie uniknąć nieprzyjemnych niespodzianek i ułatwić proces decyzyjny.

Po akceptacji projektu przygotowujemy wyceny i z jednej z nich wybierają Państwo podwykonawcę.

Zamów usługę Zabudowy kuchenne

Zainteresowany?

Umów się na darmowe spotkanie
i poproś o login do konfiguratora produktów

Zacznij teraz